Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet most tenni? Veszélyb...

Mit lehet most tenni? Veszélyben lehetnek a gyerekeim?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy nem értek ezekhez a lakcim bejelentési dolgokhoz.

eladtam a házamat és elköltöztünk albérletbe.

Itt ideiglenesen tudtunk bejelentkezni,az előzőről pedig már ki kellett volna jelentkezni,de nem tudom mit kell tenni utána,mert úgy tudom nem lehet ideiglenes lakcime annak akinek nincs mellette állandó.

Mi lesz ha nem találok állandó lakcimet ahová bejelentkezhetünk?Sajnos 100%,hogy nem találok,mert se rokonaink se szüleink se senkink nincsen aki segitene-segithetne nekünk ebben.

Már ki irtam egy oldalra,hogy keresek vkit akinek a lakcimére bejelentkezhetnénk állandora,de kötve hiszem,hogy bárki megtenné értünk.

Hová lehet ilyenkor fordulni?Mi ilyenkor a teendő?

Sürgősen tennem kellene vmit,de nem tudom mit...

A válaszokat köszönöm előre is.


2012. febr. 6. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
menj be a helyi okmányirodába,ott tudnak pontos választ adni a kérdésedre
2012. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerződésed van az albérletről?

Abba bele kell írni, hogy kik költöznek , és lehet bejelentkezni állandóra.

2012. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a tulajdonos hozzájárul, be tudsz jelentkezni az albérlet címére állandóra, vagy ideiglenesre is. Ha nem akkor tartózkodási helyként tudod megjelölni. Okmányirodát hívd fel, és ők elmondják lépésről lépésre, mit kell tenned.

[link]

2012. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:


HA NINCS ÁLLANDÓ LAKCÍMED, NEM LEHET SE IDEIGLENES, SE TARTÓZKODÁSI CÍMED!

Most játszottam végig.

2012. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, akkor ha bárkit félrevezettem. Ezek után nem értem, hogy van az, hogy tartózkodási helye van pl egy hajléktalannak is.
2012. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annak valami várost jelölnek meg lakhelynek, de ebben nem vagyok biztos, még nem vagyok hajléktalan.
2012. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.eddig annyit sikerült megtudnom,hogy valami népességnyilvántartásba vesznek ha nincs állandó lakcimed és úgy állítólag lehet tartozkodási helyet megjelölni.de sajnos nem biztos,de amint kicsit több időm lesz elmegyek az Önkormányzathoz,gondolom akkor ott majd megmondják mit tehetek.
2012. febr. 9. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!