Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gyerekeim...

Mit tegyek, ha a gyerekeim iskolájában egy anyuka teljesen rákattant a férjemre?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozom, ezért gyakran a férjem megy el a gyerekekért az iskolába. Mesélte, hogy az egyik anyuka folyton kérdezgeti, hogy én hol vagyok, meg személyeskedik. Mikor szülőin voltunk, akkor is észrevettem, hogy állandóan a férjemet bámulja ő, meg még pár másik anyuka és elképedtem. Amikor a lányomért mentem, akkor meg összesúgtak a hátam mögött, tök hangosan rólam beszéltek. Nem értem, mit képzel magáról, mikor van férje, meg a többieknek is. Tudom, hogy nem kéne foglalkoznom vele, de nekem sosem jutna eszembe a saját gyerekem osztálytársának az apjára vadászni. A szülőin is mikor odajött, engem teljesen ignorált, a férjemre meg vigyorgott, meg dicsérte, hogy ha nem tudná, hogy gyerekei vannak, nem is nézné ki belőle, max 25-nek néz ki, ez milyen ritka a mai világban. Én meg csak néztem, hogy ezt most vajon komolyan gondolja-e. Nem féltékeny vagyok, mert nincs mire, de azért kíváncsi lennék, hogy hogy van képe ilyenre és zavar is, mert még a gyerekeink kb. 5 évig egy osztályba fognak járni. Ti mit tennétek?
2012. jan. 14. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor legközelebb "ignorál" a drága, akkor látványosan behajolnék a képbe, és hatalmas sajnálkozások közepette, negédesen közölném, hogy jajj de jó, épp van egy szingli férfi ismerősöm, kicsit idősebb, de pont jó, ránézésre korban pont összeillenek. Mindketten olyan negyvenöt-ötven évesek. :P

Megadjam-e a telefonszámát, vagy esetleg küldjem el a férjemmel?


Amúgy az a nagy büdös helyzet, hogy a férjednek kéne őket leállítani.

2012. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Legyél kedves vele, beszélj hozzá kedvesen, férjed jelenlétében simítsd meg a karját. Ha valóban nyomul a férjedre, ettől tuti zavarba jönne. Vagy hívd meg hármasban, esetleg az ő férjével négyesben ebédelni őket egy étterembe, hogy meg akarod ismerni.

Van egy olyan mondás, hogy a barátaidat tartsd közel magadhoz, de az ellenségeidet még közelebb.

2012. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tetris ***** válasza:
95%
Szerintem a férjednek nagyon tetszik a kialakult helyzet, valszeg legyezgeti a hiuságát, hogy a nők így odavannak érte.
2012. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan, a férjednek kell lepattintani.
2012. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is az a véleményem, hogy ezt az egész helyzetet valahogy a férjed viselkedése alakította ki. Előfordulhat, hogy valami olyasmit mondhatott korábban, amivel "esetleg" téged egy kicsit rossz színben tüntetett fel, azóta ki tudja, miket gondolnak, mondanak rólad és persze férjedről is. De ezek szerint a férjed az "isten", lehet, hogy téged pedig rossz színben látnak?


Első nekifutásban a férjedet kérdezném meg erről a kialakult helyzetről, és azok alapján dönteném el, hogyan tegyem helyre a hölgyek kitüntető figyelmét.

2012. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem csak egy anyuka hajt a férjemre, hanem több is. Mivel olyan a munkàja és még ràadàsul privében dolgozik. En mégcsak ki sem oszthatom õket, mert belõlük élünk. Engem màr az sem érdekelne, ha valakibe beleesne, és vinné magàval, belefàradtam, mert a férjem is élezvi ezt a helyzetet!

Te viszont nagyon is le tudod àllitani, fogj össze pàr anyukàval és alàzzàtok meg,ahogyan csak tudjàtok. Az ilyen aljas nõk nem érdemelnek màst. Csak azt nem értem, hogy az ilyeneknek a férjük hol van és nem veszi észre a feleségük, hogy mit csinàl?Vagy lehet, pontosan ennek a nõnek is a férjével ezt csinàljàk màs nõk. Valakire rà kell szàllnia neki is. Gondolom te is szerény vagy és kiszùrt téged.

2012. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

"Gondolom te is szerény vagy és kiszùrt téged."


Igen, igen. Akár az itt levelező hölgyek mindegyike. Szerény és ártatlan.

2012. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A férjem azt mondta, hogy a csaj mindig odamegy hozzá, hiába közömbös vele, ha leszólítja, kénytelen válaszolni neki. Ő is tudja, hogy tetszik a csajnak, de mondta, hogy amikor elkezd hozzá beszélni, akkor felhoz engem, például hogy siet, mert mindjárt én is hazaérek, hogy a csaj észrevegye magát. A többi nő viszont nem tudom, miért bámulja, vagy miért foglalkozik velünk, nekik is van férjük, ennyire már nem lehetnek kiéhezve másra. A férjem biztos, hogy nem adja alá a lovat, én vagyok a mindene. Én olyan vagyok, hogy ha valami bajom van valakivel, akkor azt megmondom neki rögtön, elég nagy a szám, de egyelőre nem akarok konfliktust vele, éppen azért, mert még a gyerekek egy jó ideig egy osztályba járnak.
2012. jan. 14. 18:48
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Félre ne érts, ha így van, akkor nagyon büdös bunkó dolog valóban, amit csinálnak az anyukák. De én nehezen tudom elképzelni, hogy a férjed totál közömbös, mindig csendesen meghúzódik, sosem adja alájuk a lovat és ennek ellenére "másznak rá". Azért az emberekben van egyfajta hiúság, hogy ha valaki nem vevő a nyomulásomra, akkor nem nyomulok, nem csinálok magamból majmot. Szóval én azért lehet, hogy az eset szempontjából kívülálló embert megkérnék rá, figyelje meg, mi zajlik a hátad mögött. Lehet, hogy a férjed amikor veled van, akkor visszahúzódó, valamint azt is mondja, hogy meghúzódik szerényen, de nem biztos, hogy amikor nem vagy ott, akkor nem adja-e a lovat alájuk.
2012. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A férjemnek rohangálós munkája van, így napközben nagyon sok emberrel találkozik. Sok ügyintézés is van benne, néha kicsit még kedveskednie is kell, hogy gyorsabban/hatékonyabban intézzék.

Mindig elmeséli, amikor próbálkoznak nála, de ő konkrétan kiröhögi őket az ilyen esetek után.

Visszaszólni nincs lehetősége, mert maga alatt vágná a fát, a saját munkáját nehezítené.

2012. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!