Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogy reagálnátok ebben az...

Ti, hogy reagálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Fiatalon szeretnék anyuka lenni. (25 év előtt) Párommal több mind 4 éve együtt vagyunk. Ő nem akar fiatalon apuka lenni. Persze én megértem őt, de kissé rosszul esik.


20 L


2012. febr. 7. 14:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*mint
2012. febr. 7. 14:47
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Hát itt más nincs. Vagy annyira megvisel, hogy emiatt dobbantasz...de akkor persze míg találsz még egy potenciális apajelöltet, lehet ott leszel a korral, hogy ugyanott lennél, mintha "bevárnád" a párodat.


Régebben én is így gondoltam, hogy fiatalon leszek anyuka,de a sors nem így hozta. A párom orvosira ment én meg pszichológiára. Mindkettő egy olyan szak, hogy sok sok év ameddig "vége" lesz a tanulásnak és utána még egy rendes munkahely keresése is nehézkes. A fizetésekről nem beszélve... de most is tartom, hogy amint meglesz a megfelelő anyagi háttér hozza bevállalnánk a gyereket.


Sokszor én is elgondolkodom, hogy "mi lett volna ha"? De nem leszek elégedetlen, így is jó lesz:)


Kitartás.



21-L

2012. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ugyanez a helyzet a párommal. Nem tudom mit kezdenék vele, ha így kijelentené, de szerencsére köztünk öt év van, így mindkettőnk "vágya" teljesülhet.


Belegondolva a ti esetetekbe, hát nagyon fiatalon jöttetek össze, szerintem még bármi történhet addig. Jó esetben engedsz te is két évet, meg a barátod is:)

2012. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Anyagilag álltok ugy hogy van hova születnie a babának?

dolgoztál már legalább annyit hogy gyedet kapj,ne a párodnak kelljen eltartania?



sosem akartam fiaitl anyuka lenni,igy nekem nincs ilyen gondom,25 vagyok,párom 30,5 év múlva tökéletes lesz ha érkezik egy kisbaba

2012. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok, nagyon szeretem a gyerekeket, ezért is leszek kisgyermeknevelő! :) Van egy 5 éves párkapcsolatom nyáron lesz az esküvőnk, van saját lakásunk, a páromnak fix munkahelye. Nagyon szeretnék én is egy babát szülni, de van még egy félévem a suliból, ha most terveznénk babát akkor munkaviszonyom sem lenne, a babánknak nem akarunk olyan sorsot, hogy ne tudjunk neki megvenni egy babakocsit vagy sorolhatnám! Így várunk, bármennyire is szeretnénk egy közös babát. Úgy vagyunk vele, hogy inkább szülök 28-30 évesen stabil anyagi háttérrel, mint most bizonytalan anyagi háttérrel! A másik dolog pedig az, hogy most vagytok fiatalok, most éljétek ki magatokat!
2012. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

35 éves vagyok írigylem azokat akiknek még él az apjuk :-S

sajnos elment 20 éve!! 60 évesen


ha kicsit korábban kezdi azért minden másabb lenne!

Láthatná az unokáját

stb stb



Ha valaki csak a pénzt nézi akkor sohasem lesz gyereke :-(

2012. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az még 5 év. Lehet, hogy addigra párod véleménye is megváltozik. Bár ő hány éves?
2012. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Anyagi háttér megvan, mind 2 önk részéről. De nem is számítana, ha nem lenne ennyire stabil a hátterem, akkor is vállalnék babát.


Párom 22 éves lesz októberben.

2012. febr. 7. 16:08
 9/11 anonim ***** válasza:

"De nem is számítana, ha nem lenne ennyire stabil a hátterem, akkor is vállalnék babát. "


ezzel a felfogással inkább ne...

2012. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20 évesen maximum szüleid támogatása van meg szerintem,neked meg egy érettségid,maximum okj-s szakmád,párodnak detto.


erre hova vállalnál babát?


Megértem párodat

2012. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!