Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan utáltak meg a barátnői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan utáltak meg a barátnőim? Ti is így reagálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nemrégiben összejöttünk. A barátaim által ismertem meg a srácot és annak az exét egyszerre kb. 1 hónapja egy buliban. Nekem megtetszett és a srác is felfigyelt rám azon a bulin de nem történt semmi. Úgy értem akk. még nem beszélgettünk meg semmi egymással. Megkérdeztem a csajt vagyis a srác exét h. zavarná-e ha esetleg azt mondanám h. tetszik nekem?! Azt mondta nem mert ők már régen szakítottak és csak jóba vannak. A buli után kb. két héttel a srác felvett msn-re,majd azon a héten hétvégén eljött bulizni ahol mi is ott voltunk a csajokkal ah.an azelőtt is. Látta a srác h. egyedül ülök az asztalnál és a többiek táncolnak. Odajött hozzám,beszélgettünk majd hülyültünk. Majd jöttek a többiek és lekiabálták a fejemet főleg az ex csajszi akivel jóba voltam h. mit képzelek magamról,meg ez gusztustalan,tudnom kéne h. az exek tabuk. Vagyis azthittem h. jóba vagyok vele. Mert ezután derültek ki a dolgok h. végig csak kihasznált és koptatott. (De ez már más téma. Az ex csajszi későbben hazament a buliról mert nem bírta elviselni h. mi együtt vagyunk,vagy h. akár beszélünk. Majd még egy lány hazament mert nemtudott minket szintén elviselni. Pedig semmi extra nem történt. Csak ültünk az asztalnál egymásnak dőlve és beszélgettünk,majd jóval később összejöttünk. Engem választás elé kerítettek h. vagy ők vagy a srác. Én egyértelműen a srácot választottam mert tudtam h. már nem 1x fordult elő h. tudatják velem viselkedésképpen h. nem tartozom a csapatba:S Most egyikőjük sem áll velem szóba,bár valah. nem is zavar,mert nem érzem hogy ezekután hiányoznának.


18/L


2010. jún. 10. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok lány, de szerintem menjenek a p*csába, és igazad van
2010. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ezek a hisztis pi csák nem barátnők. Kétszínű retardált luvnyák.
2010. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Irigy macák ennyi. Ne sajnáld őket!
2010. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Szia 18 évesen ezt velem is megcsinálta a legjobb barátnőm. Én a páromat választottam. barátnőm lehet még de egy ilyen párom több már nem. Később azt mondta a barátnőm, hogy féltékeny volt és hogy megbánta...hát engem igazán nem tudott ezzel meghatni...

sok barátnőm van akiknek van párjuk, akiknek nincs azok is megértik, hogy a párom az első...Van egy kor ahol már a párod az első és nem a barátok. Persze nem azt mondom, hogy használd ki a barátnőidet. Természetesen ha valamit megígérek nekik a párom miatt nem mondom le. De ha egy időben a párom és a barátnőim kérnének valamit akkor a párom az első. Főleg mert most nagyon ritkán látjuk egymást:(

2010. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A helyzet az volt h. még az első bulin mikor a srác is ott volt, megígértem a csajoknak főleg az ex csajnak h. msn-en beszélek a sráccal azt nem tilthatja meg, de egyébként lemondok róla. Sajnos ezt nemtudtam betartani. De ők is nem 1x hazudtak nekem... Tulajdonképpen a srác jött oda hozzám,ő kezdeményezett és a többi. Én pedig őt válaszottam mert nekem ne tiltsanak meg semmit mert nem az anyám és nem parancsolgathatnak. Másrészt elmondta az egyik lány nekem h. azért voltak a furcsa viselkedések felém meg a koptatás stb. mert idegesítőnek találnak és nem vagyok képes megváltozni. Elmondtam nekik h. engem ne akarjon senki megváltoztatni mert az már nem én lennék,és én jól érzem magam a saját bőrőmben. És különben is ,van egy csajszi a suliból akit teljesen elfogadnak meg minden pedig ugyanúgy viselkedik mint én csak durvábban nyomja. Nyivákolós hangokat ad ki mindenki előtt,hangosan beszél meg ilyenek. Én ilyesmit nem csinálok. Őt még is elfogadják. Nemtudom mi ez az egész de furcsa. És mondtam nekik nem is bánom h. kiszálltam a csapatból!
2010. jún. 10. 09:57
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyenért megutáltak nem is voltak igazi barátnők. Főleg,h az ex csajt kb 1 hónapja ismerted meg....

Ne törődj velük és Sok Boldogságot kívánok:)

2010. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Igen,1 hónapja és a többi lányt meg 2 héttel előbb kb. És akit a legjobb barátnőmnek hittem mert szeptember végén ismertem meg, ő is ellenem fordult már többször is,én úgy gondolom a többiek tették azzá amilyen most:S
2010. jún. 10. 10:04
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

hát azért mondjuk ekem sem esne jól ha a legjobb bnőm az exemmel járna

az oylan furi helyzet lenne, el sem tudom képzelni.SS

2010. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
71%
Csatlakozom az elottem szolokhoz!... en lany vagyok es mszerintem is "hulye pitsak" akik csak ennyiret dobnak teged...es sosem voltak igazi barataid... szerintem meg jo is, h ez kiderult... ne aggodj, lesznek igazi barataid! es hajra az uj pasival!:)
2010. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem ismered azt a szabályt hogy a kövi csajt mindig utáljuk :) csupán ezért csinálják ezt veled.Hajrá csajszi,ne is törődj velük ezek nem a barátnőid!21/L
2010. jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!