Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 körüli férfiak, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli férfiak, ti hogy reagálnátok, ha egy nő megfogná a kezeteket a 2. randin abban az esetben, hogyha tetszene a hölgy és akkor ha nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Abban az esetben, ha a hölgy nem tetszik, egy harmincas férfi nemhogy a második randira: az elsőre se fog időt pazarolni!


Egy harmincas nő :)

2011. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek:)
2011. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lassan haladsz.
2011. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, akkor már az első randin léptem volna. Nem kéne ilyeneken gondolkodni a lánynak. Ha nem tetszik a csaj, és megfogná mondjuk a jobb kezem, akkor a ballal kapna egy állast. Ha a balt fogná meg, akkor értelemszerűen fordítva történne.
2011. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Harmincas nők még kérdeznek ilyeneket?
2011. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, attól még megfognám én is, de nem lenne 2. randi.Ha tetszik akkor megfognám és randi végén lenne más is kézfogáson kivül.


Egy harmincas hapsi.

2011. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én mindenképp megtosznám.

Aztán ha nemtetszik akkor dobnám... :D


33/f

2011. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak a reakciók érdekelnek... Rosszul fogalmazhattam meg a kérdést... nevezzük a randit találkozónak, tehát egy baráti találkozó esetében hogyan viselkednétek?
2011. máj. 16. 17:36
 9/9 A kérdező kommentje:
És köszönöm 15:53-as az értelmes választ!
2011. máj. 16. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!