Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a tulajdonság ami miatt...

Mi az a tulajdonság ami miatt nem kezdenél valakivel?

Figyelt kérdés
belső és/vagy külső tulajdonság
2012. febr. 7. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Külső: ápolatlanság, rothadó fogak, 170 centi alatti magasság

Belső: agresszió, hűtlenség, alkoholizmus, félelem az elötelezettségtől és a felelősségtől

2012. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

külsö: nekem is az igénytelenség,ápolatlan fogak,meg eleve amit lustaságbol hanyagol,legyen az egy sulyos korpa stb,

nagyon gáz öltözési stilus


belsö: agresszio, cigi, alkoholizmus,sulyos önbizalomhiány,és mivel én nem vagyok tul határozott, ezért azokat a pasikat se csipázom akikben nincs semmi kiállás,határozottság.

viszont a háztartásban uralkodo természet vagyok igy ott meg az ellenkezöje kéneXD

2012. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Külső: Ápolatlanság

Belső: hűtlenség, megbízhatatlanság, önbizalomhiány, nincsenek céljai az életben, cigi, alkoholfüggőség, ha nem szeretne elköteleződni, ha nem akar gyereket.

2012. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

külső: ápolatlanság, kecskeszakáll, alacsonyabb nálam, búzás ruhák, alig tud mozogni a hájtól, rossz fogak


belső: öntelt, agresszív, buta, nem szereti az állatokat, sokat vedel

2012. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

külső: háj, szakáll, rossz fogak, béna ruhák, izzadtságszag, 170 centi alatti magasság, 185 fölötti, ronda sebhelyes arcbőr

belső: aggresszív, alkoholista, tv elől ki nem robbantható, koszos ruháit kifordítva hagyó, a női nemet lenéző, gyalázkodó, köpködő, gőgös, fennhéjázó, zsugori

2012. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Külső:168 cm alatt,csontkollekció,igénytelen(mackó gatya az utcán),büdös

Belső:Felszínes,érdekember,hazudós,buta

2012. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt:alkoholizál(előző)
2012. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
előítéletesség, érzelemmentesség, merev gondolkodás, agresszió, puhaság, alkoholizmus, pesszimista gondolkodás, rasszizmus.
2012. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki írta a búzás ruhát.Az milyen?
2012. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

olyan ruha, amiben erőst melegnek néz ki az illető

pl: [link]

2012. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!