Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy volt feleség még mindig a volt férjéről tesz ki intim nászutas, esküvős képeket profiljába?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell, hogy a volt asszonynak elvileg van egy komoly párkapcsolata, de nem hogy a barátjáról tenne ki képet, hanem a volt férjéről...
2012. febr. 7. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg még nincs túl a dolgon, vagy olyan az új pasi, hogy jobb ha nem rakja fel a képét!
2012. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
4 éve történt a válásuk...
2012. febr. 7. 18:31
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

juj ez nagyon durva

mit szólnak hozzá az új társak?

2012. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a volt feleség új párjáról nem tudok nyilatkozni. Valószínű nem örülhet neki. A másik oldalt pedig én vagyok az új pár! :) 2,5 éve vagyunk együtt párommal. Egyszerűen nem értem meg ép ésszel, hogy miért teszi ki a képeket. Esetleg nekem? Sejtheti, hogy megnézem az adatlapját? Na de nem gondolja, hogy 2,5 év elteltével abszolút nem váltja ki belőlem azt, amit esetleg szeretne? Nem mondom 1 hónapja lennék együtt párommal,és akkor teszi ki, hát ismerve magamat bzony rosszul is esne. De így 2,5 év elteltével, menyaszonya vagyok páromnak, így egyszerűen nem értem!
2012. febr. 7. 18:50
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudj, de ha nem vált ki belőled semmit, miért nézed meg az adatlapját és miért veszed a fáradtságot, hogy kérdést írj ki?


Én exfeleségről akkor láttam utoljára fotót, amikor a férjem lánya (tehát közös gyerekük) mutatott.

2012. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
arról nem is bszélve, hogy ugye a volt feleség ismerősei is mit szólnak ehhez? Ők is tudják jól, hogy elvált már, tudják jól, hogy van új kapcsolata, e közben meg még mindig kiteszi a régi képeket. Nincs senki aki felhívná a figyelmét arra, hogy talán ezt nem kéne?
2012. febr. 7. 18:52
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös nincs 2 egyforma ember. Én ilyen típus vagyok, ettől még nem ártok senkinek. Kíváncsi voltam, ez miért baj?
2012. febr. 7. 18:54
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Direkt bosszantani akar téged. Írj valami helyes ki s kommentet a kép alá, pl: ugye milyen jó pasi? Ezért a vőlegényem, vagy: a régi szép idők...De ennél tovább ne rágd magad rajta.
2012. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as. :) Áhh én ilyet nem merek kiírni. Nem akarom provokálni őt. De ha kicsit bátrabb lennék, biztos, hogy megtenném, de azért ötletnek nem rossz! :)
2012. febr. 7. 18:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Tényleg nincs túl a dolgon, és bizonygatja, hogy egyszer az övé volt.

2. Téged akar bosszantani, hogy lám, lám, ő volt először.


Akármelyik is, azt akarja elérni, hogy foglalkoztasson a dolog. Esetleg h vitát csinálj. POnt ezt ne kapja meg. Sztem csinálj úgy mintha nem érdekelne.

2012. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!