Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted a férjed elmondaná...

Szerinted a férjed elmondaná neked, ha a munkahelyén a kolléganői flörtölnének vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Miért mondaná el? Felesleges lenne ok nélkül féltékennyé tennie téged!

Nem értem,hogy ma miért nem lehet megbízni a párunkban?

2012. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem el szokta mesélni, ha tetszik valakinek. Nem vagyok féltékeny, mert megbízom benne, azt meg tudom, hogy jól esik neki, ha másnak is tetszik. Kinek nem?
2012. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már mondta el, hogy flörtölt vele egy kolléganője, ahogy én is elmondom neki, ha valaki velem flörtöl. Ettől még egyikünk sem lesz féltékeny, mert bízunk a másikban, tudjuk, hogy nem csaljuk meg egymást.
2012. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem mondaná el, ahogy én sem mondom el neki a saját élményeimet. Nekem nem sokat jelentenek az üres bókok, remélem, hogy neki is csak éppen meglegyezgeti a hiúságát és már túl is lépett rajta.
2012. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem mondaná el. Tudja, milyen vagyok és inkább megkímél a felesleges idegeskedésektől. Pedig biztosan van ilyen, hiszen ő a munkahelyén az egyetlen férfi a főnökön kívül.

Hála a jó égnek a kolléganői vagy nagyon rondák, vagy nagyon öregek. Különösebben nem féltem. :)

2012. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hoyg elmondja-e, mert semmi jelentösége sincs.

Ha egy flört elég lenne ahhoz, hogy megcsaljon vagy elhagyjon, akkor nem is lenne érdemes vele maradnom.


Ha annyira nincs meg a bizalom egy pár között, hogy amiatt, hogy valaki flörtölni akar vele (NEM ö mással), akkor semmi értelme a kapcsolatnak.

2012. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, de nem is érdekel.

Mindenki flörtöl a munkahelyén, vagy buliban, vagy ahol van, ez tök normális.

Tetszeni akar nő is, férfi is.

Attól, mert van párod, még nem szűnsz meg nőnek lenni, vagy férfinak.

A flört az semmi.

Normális dolog két ember között.

Ez nem megcsalás, és nem is kell vele törődni.

2012. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Az,hogy rondák ,és öregek,a kolléganői a férjednek,még nem biztosíték,sajnos.

Volt már olyan, hogy a feleséget nála sokkal öregebb,és volt olyan,hogy rondább nővel csalták meg.

Sajnos az életben,erre nincs biztosíték.

Anno,az én férjem se reklámozta ,hogy van egy ismerőse,aki rástartolt...mellesleg rondább volt nálam...

2012. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy elmondaná, mert eleve olyan a munkája, hogy nõkkel van dolga. Viszont én látom, hogy a férjem nagyon tetszik az ügyfeleinek.

Megbizom benne, hiàba akarok én bármit is, ha valaki meg akar csalni, ùgyis megteszi.

2012. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen,elmondaná!Volt is rá példa,hogy ilyesmit mesélt és általában jót mullattunk rajta mindketten.Engem nem zavarnak az ilyenek,mert bízom a páromban és tudom,hogy neki ezek az apró kis flörtök nem jelentenek semmit!:)
2012. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!