Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak most anyámról?...

Mit gondoljak most anyámról? Feltörte a gépem elolvasta az msn beszélgetéseimet.

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, teljesen kiborultam.

Mert egy dolog h elolvasta,megszegte a magánszférám.

Mit gondoljak most róla?


2012. febr. 7. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
De miért, minek csinálta ezt?
2012. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Gondold azt róla, hogy félt és aggódik érted. A magánszféra az egy dolog. De egy anyának mindig is a gyereke leszel. Talán ha megosztanád vele az életed dolgait, nem igy kéne utánad kutakodnia.
2012. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Anyád egy hacker?

Mert ha nem, akkor nem törte fel a gépedet, hanem nem, vagy nem megfelelően védted le!


Egyébként meg aggódik érted. Ha nem beszélgetsz olyasmiről MSN-en, ami ezt indokolja, akkor felesleges vele foglalkozni.

Amúgy meg ne engedd be a saját házadba amikor nem vagy otthon!

2012. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Hiába aggódik meg félt, ehhez semmi joga nem volt... Márcsak azért se mert ráadásul nagykorú vagy, vagyis elvileg eggyátalán nem szólhatna bele az életedbe...
2012. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az érdekelte h mit mondok a pasimnak, akit ismer mert már 2,5 éve vagyunk együtt.


Nem védtem eddig le..Nem gondoltam volna, hogy ilyen eszközökhöz nyúl...Eddig mindenkinek tiszteletbe volt tartva a magánszféra..

2012. febr. 7. 18:56
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát azért erre szerintem nem magyarázat,hogy azért csinálta mert félt téged!Akkor sem kellett volna ilyet csinálnia!Mondd meg neki,hogy ne kutakodjon a gépeden és nem azért mert titkolsz valamit,hanem azért mert ezzel belemészik a magánéletedbe.Kérd meg,hogy ha valmire kiváncsi veled kapcsolatban,akkor inkább klrdezze meg tőled,ahelyett,hogy kutakodna utánad!

Az én anyám is csinált hasonlót!Beleolvasott az sms-ekbe a telefonomon!Na azóta nem hagyom szemelőtt a mobilomat,pedig nincs semmi rejtegetnivalóm!

2012. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%

Ez nem minősül feltörésnek, mivel nem védted le. Nekem pl. nem volt okom feltételezni, hogy a családtagjaim beleolvasnak, mégis levédtem, még külön a dokumentumfájlok is mindig le voltak jelszavazva. Ez alap nálam. :)

23L

2012. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Taplóság, szidd le!!!
2012. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett volna szabad ezt tennie, de megbocsáthatsz neki. Szépen beszéld meg vele. Pl: "Anya, egyezzünk meg, te a te leveleidet olvasod, én meg az enyimeket." Figyeled ezt a finom fogalmazást? Nincs benne semmi bántó, és mégis kifejezi a lényeget.
2012. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Anyád egy bunkó paraszt.
2012. febr. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!