Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a megfelelő ajándék?

Melyik a megfelelő ajándék?

Figyelt kérdés

Kulcstartó (gravirozva "szeretlek szivem" illetve hasonló)


Kedvenc parfüm


Feliratos törölköző??



Valentinnapra :))


2012. febr. 8. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a kedvenc parfüm, a feliratos törölköző olyan -nem tudtam mást kitalálni- ajándék, a kulcstartó meg túl fojtó lehetne a ,,szeretlek szívem" felirattal. Esetleg ha simán ,,szeretlek!" van belegravírozva úgy még jó
2012. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

nem valentin napra igaz,de párom férfi léttére örült a két részből álló sziv kulcstartónak (egyik nálam,másik nála,és kulcs is járt hozzá,a lakásomé)

romantikus férfi értékeli

2012. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Biztosan kell ajándék? Elmehetnétek együtt valahova esetleg vacsorázni. Ha te vagy a fiú, akkor egy szál rózsa, ha te vagy a lány, főzhetnél vacsit, s gyertyafény mellett elfogyaszthatjátok. Bár én eleve nem értem, miért kell különösebben figyelni Valentinkor egymásra, ilyenkor miért kell jobban szeretni és miért kell ajándék - a többi napon ugyanúgy szereted és megleped, szóval az én válaszom most nem biztos, hogy hasznos volt, elnézést :)

Na jó, legyen hasznos: attól függ, mennyi idősek vagytok. A kedvenc parfüm csak kiforrt kapcsolatban. A kulcstartó kicsit kezdetlegesebb kapcsolatban és/vagy ha még tizenakárhány évesek vagytok. Törölközőt szerintem én sem adnék, maximum ha valami személyes feliratot rakatnál rá (itt nem a "szeretlek Bözsi"-re gondolok).

2012. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik se. Mindegyik túl elcsépelt és általános.
2012. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom parfüm, ha már mindenáron ragaszkodtok egy marketingünnephez. A kölni leglaább hasznos, a másik kettő tipikus kényszeredett ajánék, aminek jóérzésű ember nem örül, nem tudja hova dugdosni, vágni a jó képet. :D Meg kicsit sem személyes, ha leglaább a kedvenc parfümjét tudod, leglaább valamennyire személyre szabott.

(valamelyik előző válaszolónál meg gyanítom inkább a kulcsnak örült a pasi, mint a kulcstartónak, azért önmagában eléggé tré lett volna sztem. :D)

2012. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!