Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Segitené...

Nem tudom mit tegyek. Segitenétek?

Figyelt kérdés
Hát arról lenne szó hogy 4éve vagyok együtt a párommal,van 1 közös gyerek.Elég sokat vitázunk mert nagyon elhanyagol minket.Már a sex is ritka,elég sokszor elutasít,hol fáj a feje,hol fáradt.Kezdek belefáradni...úgy érzem már nem szeret...másokkal meg tök jól eldumál,viccelődik stb.Nagyon fáj ez nekem:(Érzem hogy nem oké vmi de félek egyedül maradni a 2éves gyerekkel...nagyon egyedül érzem magam....
2012. febr. 8. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, buta kérdés, de próbáltad vele megbeszélni?

Nálunk is ez volt: egy ideig magamban dühöngtem, aztán szerencsére felhoztam és "varázsütésre" jobb lett a helyzet. Nem mindenki gondolatolvasó :-)

2012. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam....:(sokx:( de semmi változás:( Nem tudom mit csináljak...
2012. febr. 8. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiszeretett belőled. :(
2012. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!