Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak vagy a nők csalfábbak?...

Férfiak vagy a nők csalfábbak? Mi a tapasztalat? Környezetben, saját élmény. Stb. És a legfontosabb, miért csalt meg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a ferfiak:))

Legalabbis az en kapcsolataimba 1-szer voltam megcsalva en nem csaltam meg senkit es nem is fogok.

Az ismeretsegi koromben is a ferfiak csaljak a felesegeiket inkabb igaz van egy eset ahol a no a ferjet.

Engem azert csalt meg az exem mert nem tudta eldonteni, hogy egyutt maradjunk-e? :))

Legalabbis ezt magyarazta be nekem.

2009. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem mindkét fél csalfa. Nekem ismerősi körömben volt tapasztalat bőven. Sőt olyan lányok d@gtak a pasijuk mellett fűvel-fával, akikről nem is gondoltam volna. Az egyik csaj templomba és hittanra járt, meg ilyen helyekre még 18évesen is, és nem szülői nyomásra. Álszent...
2009. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Pont ma volt a reggeliben hasonló téma.Azt mondták,h a férfiak érzelmek nélkül anők érzelemmel csalnak,vagyis a férfiaknak kell többször félremenni,mert nekik az nem jelent semmit.Mmint akkor elvileg e szerint:)

Én a férfiakra tippelek,de nem mert nő vagyok,csak úgy belőlük jobban kinézem,meg tapasztalat is:)

2009. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férfiak többször buknak le mint a nők, ezért van az a köztudatban, hogy ők a csalfábbak!


A nők sokkal figyelmesebbek és érzékenyebbek a változásokra, ezért ők könyebben észreveszik ha 3. van a képben, de egyben ügyesebben is lépnek félre! A pasik meg nehezebben és lasabban veszik észre, ha egyáltalán észrveszik! :)

2009. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem férfiak, nők... ugyanúgy megtesznek mindent. De ha magamból indulok ki, akkor a pasik a csalfábbak. Én sosem csaltam meg senkit, és nem is szerepel a terveim között:) Engem viszont már egyszer anno megcsalt egy srác, mondván hogy még tanulok, nincs onálló keresetem, és így nem akar velem tervezni. (kapja be:))

25/L

2009. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a tapasztalata ezzel kapcsolatban. Aki nő, az azt mondja, hogy a férfiak, a férfiak meg azt mondják, hogy a nők. Mindkettőre láttam nem 1-2 példát a környezetemben, úgyhogy inkább azt mondanám, hogy az ember jellemén múlik, nem pedig a nemén.
2009. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyformán. Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy nem a nemen, hanem a jellemen múlik. A környezetemben előfordult ez is az is, de a "nő csalja a férfit" verzió volt gyakoribb.
2009. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A nők sokkal ügyesebben csinálják.

Ha a hátország legalábbis elfogadható biztonságot és hátteret jelent akkor nagyon óvatosak és eszük ágában sincs felrúgni. Ugyanakkor egy kihűlt kapcsolatban ugyanúgy megkeresik és meg is találják azt a harmadikat akitől megkapják azt az odafigyelést és érzelmeket amiket hiányolnak a párjukból akiből már esetleg rég kiábrándultak... Mindezt legnagyobb titokban, oscarra méltó alakítások mellett az áldozatos feleség/anya szerepet mutatva közben mindaddig míg érdekük ezt kívánja.


Ha már kínos, nehezen tartható a szitu (esetleg szerelmes is lesz), akkor otthon addig rontják a hangulatot és tartanak szexszünetet, (pár hónapos balhés/hisztis időszak a legszerelmesebb pasinak is betesz), hogy a pasi kínjában keres magának valakit. Ekkor a pasira ráborítják az asztalt, a hülyének fogalma sincs mi is történt itt vele, még neki van bűntudata, hogy felrúgta a családi békét. Válás, anyagilag amit lehet lehúz róla (lakás, autó, pénz stb). Pasi kisemmizve elhúz, új életet kezd előről a nulláról. Fél év - év múlva majd összerakja a képet... hülye volt és átverték, van ilyen... (is).


Exe már a következő pasit nyúzza le miközben nevén a ház, autó és folytatólagosan előadja a "szemét férjem" megcsalt és elhagyott jelenetet minden régi és új ismerősnek barátnak. Volt férjének semmije, neki mindene, és ő az áldozat! Na, hogy tetszik? nem saját élmény, de a jelenlegi barátom ráment és a végén mindenki tudta, látta mi van, csak ő nem...

Szóval szerintem mindkét nem egyformán csalfa, csak a pasik hülyék mert ösztönlények, a nők viszont okosabbak mert ésszel csinálják, ezért kevesebbet buknak le, ennyi...

2009. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Pasi. Miért? Mindenhol azt olvasom ,hogy azért mert nem kap meg valamit otthon. Akár figyelmet törődést netalán unalmas a sex. Más is lehet csak annyi ,hogy létezik pasiknál olyan,hogy vadászösztön.
2009. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Pont 2009-es cikk, amikor a kérdés íródott:

[link]

2022. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!