Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznél, ha úgy elmúlik a...

Mit éreznél, ha úgy elmúlik a születésnapod (30. ), hogy a férjed egész nap az sem mondja "Boldog születésnapot"?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 14:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Arra nem gondoltál, hogy vmi meglepetést szervez, amitől majd ámulsz és bámulsz ? :) Én a helyedben kivárnám a hétvégét, és nem kezdenék balhét, ne rontsam el az örömét. De ha pár nap múlva sem történik semmi, akkor nagyon látványosan lennék nagyon sértett.
2012. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy majd vagy később megköszönt.
2012. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

nem ám énrám megharagudni ,de

belelehet az ilyen kapcsolatba már izélni,ha a szülinapodon nem is köszönt föl,....

2012. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm a születésnapja délutánján úgy összeveszett a férjével ezen a témán, hogy majdnem váltak. (Egész nap cibálta férj ide-oda.)

Amikor hazaértek, akkor derült ki, hogy a srác a család és a barátok segítségével meglepetés partyt szervezett neki.

Lehet, hogy estére készül valami széppel a számodra.


Ha tegnap volt ez a születésnap és tényleg nem mondott semmit, akkor én szóvá tenném a dolgot...

2012. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Első válaszolóval értek egyet. Várd ki a végét. Vagy nagyon boldog leszel vagy nagyon csalódott. De az is lehet hogy még nem tudta elintézni az ajándékod. (nálunk is volt ilyen-nyaralás) Ha mégsem lenne semmi akkor azért megemlíteném hogy nem esik jól. Majd azért írd meg :) és boldog szülinapot ! :)
2012. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

meglepetés ide vagy oda, én úgy vélem ha mondjuk egy szerdai napon van a szülinap, de mondjuk ő hétvégére tervez valamit, akkor is. egy rohadt sms-t vagy e-mailt vagy csak 1 szál virágot adjon már oda neked! És a többi jöhet majd később.


Nekem nagyon rosszul esne. Tényleg meglepetés ide vagy oda nehogy már ne tudjon egy boldog születésnapot oda mondani, ráadásul azért a 30 az egy szép kerek ünnep.

Hááát sajnálom! Erre nincs mentség.


Én boldog Születésnapot kívánok neked, így ismeretlenül is.!:)

2012. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Andizsuzsi ***** válasza:
77%
Én sokéves házasság után minden számomra fontos esemény előtt 1 héttel finom célozgatásokat ejtek el. Egyszerűen tudomásul kell venni, hogy a férfiak jó része képtelen a dátumokat megjegyezni, illetve nem tulajdonít nekik nagy jelentőséget.
2012. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Hát én ezen nagyon megsértődnék, és szóvá is tenném. Talán akkor még jóvátehető, vagy tényleg vmit később akart.
2012. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez mikor volt? Ha tegnap vagy ma, akkor még várj. Ha régebben, akkor tedd szóvá, kösz, jólesett. Nem ismerjük a férjed, hogy esetleg mennyire gondterhelt, mennyit dolgozik, mennyire jegyzi meg a jeles napokat, de a pasik sokszor elfelejtik az ilyeneket. Persze azért írom, nem ismerjük, ha ő eddig köszöntött mindig, akkor rákérdeznék, hogy mi van most?! De azért ne ess neki, lehet, hogy csak máson járt az agya.....
2012. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem meg nincs mire várni.Elfelejtette és annyi.

Ahhoz nagyon szegénynek kell lenni,hogy reggel ne tudjon egy puszit adni,hogy kicsim,az isten éltesen.És ettől még szervezheti a holdutazást is,de sosem lesz már olyan,mint lennie kellett volna a reggeli jókívánsággal.

De azért várj nyugodtan.

És ha majd ő nem kap meglepit,akkor fel lesz háborodva,és ha emlékezteted,hogy Te sem köszöntöttél fel,akkor fel lesz háborodva és nagyon jól fog emlékezni,hogy mit vett neked.

2012. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!