Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illik boldog...

Szerintetek illik boldog születésnapot kívánni a barátnőnk gyerekének?

Figyelt kérdés

Aki még csak 1 éves lesz hamarosan.

Persze tudom, ez nagyon fontos születésnap.

De vajon mindig számon kéne tartanom a következő születésnapokat is, és felhívni ilyenkor a barátnőmet, vagy sms-t, e-mailt küldeni, ha épp nem találkozunk, hogy átadjam a jókívánságaimat neki?

Azok a nők, akik már anyukák, elvárják ezt egy barátnőtől?

Köszi a válaszokat! :)


2011. márc. 30. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy ki mennyire várja el, de én az összes barátnőmnek, akinek gyereke született, küldök egy SMS-t, amikor szülinapja van a gyereknek. A közelebbi barátnőm gyerekeinek pedig tortát szoktam sütni.:-)
2011. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó barátnők vagytok, akkor igen, ha nem annyira közeliek, akkor nem. Nem kell fejben tartani mindent, van naptár a világon, én is mindent oda írok.
2011. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha szívből jön kívánj boldog születésnapot, ha nem jön szívből ne kívánj. Szerintem ez em arról szól, hogy mit illik és mit nem.
2011. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egy e-mail nem kerul penzbe. kuldjel igen
2011. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kérdés attól függ, hogy mennyire jó az a barátnő. Akkor illik. De ha nem annyira jó barátnő, akkor nem is illik rá a "barátnő" jelző, akkor csak egy ismerős, nem?


Barátnő gyerekének amúgy illik. Én nemcsak a legközelebbi barátnőim (3 ilyen van) gyerekeinek tudom a szülinapját, hanem a távolabbi (7 ilyen van) barátnőim összes gyerekének. És egy képeslap, vagy sms minimum kijár ilyenkor. Kinek ne esne jól az ilyesmi? :)


Én is szeretem, ha gyerekem szülinapja eszébe jut valakinek.

2011. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Én nem várom el, nem sértődök meg rajta ha valaki elfelejti.

De kedves gesztus ha írsz egy sms-t vagy mailt.

2011. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
majd 16-18 éves korában a pasi meg azt gondolja h akarsz tőle valamit :D :D
2011. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben, hát akkor küldök majd egy szép képeslapot neki.

Én ezt amúgy nem tartanám fontosnak, viszont nem akarom, hogy a barátnőm megsértődjön, vagy furcsán nézzen rám emiatt, ha esetleg a többiek mind felköszöntik a kisbabát.

Jó barátnők vagyunk amúgy. Ennek ellenére nem mondanám, hogy szívből jön a köszöntés. Csak azért fogom megtenni mégis, hogy a barátnőmnek örömöt okozzak.

Ő közel áll hozzám, szeretem, de ez nem vonatkozik a picire.

Mindegy, majd lehet, másképp gondolom én is, ha gyerekem lesz.

2011. márc. 30. 23:20
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jól fog esni a barátnődnek. Neki most a gyereke a legfontosabb esemény az életében, és egy jó barátnőtől azért nagyon jól tud esni az ilyesfajta figyelmesség, pláne, hogy még pénzbe se kerül, csupán némi "odafigyelés". :) Egyébként igen, ha lesz gyereked, picit másképp fogod látni, mert én pont ugyanígy voltam ezzel a kérdéssel, mint Te! De mióta nekem is van, és az enyémet is felköszöntik, annyira bírom értékelni! :)
2011. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
73%
Azért egy alig egyéves mindenbe belenyúló totyogós nem épp a gyermektelen nők kedvence, úgyhogy megértelek ha nem lelkesedsz még a kicsiért. Egy pici újszülött babát még megnéz az ember (főleg ha pár napos és már emberformája van), de ez a kor úgy 2,5-3 évesig nem könnyű eset. Majd később, ha neked is lesz akkor jobban érdeklődsz (főleg a tapasztalat miatt), vagy ha a barátnődé lesz nagyobb, hogy lehessen vele beszélgetni. Én pl. a 3-7 éves korosztályt csípem, eszméletlen jó a szövegük, a totyogósokért én sem lelkesedem, pedig anyuka vagyok.
2011. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!