Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit barátkoznátok meg velem?

Ti mit barátkoznátok meg velem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm nagyon az ellen van, hogy én fuvezek. Nem sokszor, csak néha.

Annyi gond zudul a nyakamba, hogy nem vagyok képes mar megoldani őket. Így legalább pár oráig kikapcsolok. De még o sem ért meg...

Pedig nem egy uj barátság a mienk, hanem mar hosszu évek ota tarto. Én azt hittem hogy a melybe is velem jön, nemcsak a csucsra...


2012. febr. 9. 20:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocsanat: "mit" nelkul
2012. febr. 9. 20:08
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem tudnálak lebeszélni róla, és segíteni neked, ha nem fogadnád el a támogatásom a füvezés helyett, akkor egy idő után feladnám. A legjobb barátnőmmel megjártam a mélypontot is, de visszahoztam onnan. Nem nyúlt semmilyen károsító anyaghoz, mert tudta hogy nem megoldás. Mindvégig mellette voltam. Nem igaz, hogy van olyan probléma, amit máshogyan nem lehet megoldani, csak füvezéssel.

Gondold át az életed.

2012. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Már ne haragudj de kicsit a magasban szállsz. Te kéred ki magadnak hogy ő védeni akar holott te meg elvárnád, meg természetesnek tartod hogy veled menjen a szarba. Milyen barátnak tartod te magad?
2012. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha néhanapján rápöffentesz abban nincs semmi rossz SZERINTEM.
2012. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Igen, még jobban h. megmutassam h. azt a pár óra "kikapcsolást" lehet jobb dologgal is tölteni. Elterelném róla a figyelmedet, eszedbe se jutna, és utána rájönnél h. nincs értelme.
2012. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

> Annyi gond zudul a nyakamba, hogy nem vagyok képes mar megoldani őket.

Erőltesd meg magad.


> De még o sem ért meg...

Én sem. Oldd meg a problémáidat, a füvezés nem segít.


> Én azt hittem hogy a melybe is velem jön, nemcsak a csucsra...

Nem hülye.

2012. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

utolso: SZERINTEM se; nem menekulni akarok, de a problémák úgyis megvárnak, akkor miért ne szakadhatnék el tőluk egy picit.

Nem azt mondom, hogy o is csinálja, mert nagyon ellene van, de akkor minden beszélgetésunk ne azzal teljen, hogy o megprobál lebeszélni, mert: 1. mar késő ehhez; 2: úgyse sikerul...

Rossz barát vagyok?

2012. febr. 9. 20:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A saját életedet úgy tolod el, ahogy akarod. De nincs jogod senkitől elvárni, hogy támogasson benne.
2012. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rossz barát vagy. Ne tedd tönkre mások életét/lelkivilágát is. Jobb barátot érdemel nálad.
2012. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
hanyagold el egy kicsit. ha fontos vagy neki úgyis keres és akkor mondd meg hogy ne nyaggasson a füvezés miatt, mert azért nem kerested, mert eleged lett belőle hogy folyton piszkál.
2012. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!