Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már ilyen? Már 5...

Veletek volt már ilyen? Már 5 éve van kapcsolatom, kicsit úgy érzem, szükség lenne "megerősítésre" hogy nem csak a páromnak tetszem, hanem másoknak is tetszhetek.

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam levelet egy sráctól, akivel csak látásból ismertük egymást, mivel egy helyen lakunk, köszönő viszonyban voltunk. Eddig. A levél lényege az volt, hogy ha esetleg úgy gondolnám, akkor megtalálom őt és mivel ő nem tudja milyen a mi kapcsolatunk, ezért gondolta hogy ír, mivel eléggé tetszem neki.

Én ezen fennakadtam, hogy csak így ír valakinek, akiről nagyon jól tudja hogy kapcsolatban van.

Aztán kb. 1 hónapra rá, a napokban leült mellém buszon és elkezdtünk beszélgetni. Akkor nem próbálkozott be, nem is utalt semmire, mindennapi dolgokról beszélgettünk...

Azóta nem találkoztunk, tehát nem is beszéltünk... Valahogy mégis úgy éreztem a beszélgetés alkalmával, hogy ő nem csak úgy akarna velem beszélgetni, mint egy átlag ismerőssel. Bár lehet ezt csak én láttam így, mivel korábban tudtomra adta, hogy ő mit is akar.

Viszont valamilyen szinten nekem ez "jó" hogy így van, annak ellenére, hogy a levél után közöltem vele, hogy nem akarok semmit tőle és hagyjon békén.

De valahogy nekem ez nekem mégis jó.

Normális ez így szerintetek?

20/L


2012. febr. 9. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2012. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Természetes hogy jólesik hogy elismernek, amíg közlöd hogy barátság lehet max mert neked van párod és boldog vagy addig nem lesz vele gond. Nekem is jólesik a jó szó,mi is 5 éve vagyunk együtt bár nálunk mindennap megerősítést kapok valamilyen szinten mert a páromon mindenig látok olyan gesztust amivel tudom hogy 5 év után is ugyanúgy néz rám mikor először meglátott. Semmi gond nincs azzal hogy örülsz a szép szavaknak, az meg hogy párban vagy és rád mozdulnak "természetes", a pasik próbálkoznak a "főtulajdonos" helyébe kerülne próba szerencse alapon. Amíg biztos vagy a kapcsolatodban és barátilag fogadod a bókokat addig rendben van.
2012. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen normális. 15 éves korod óta kapcsolatban vagy, gondolom a párod az első.


Nem csoda, hogy vágysz a megerősítésre, kevés kortársad köti le magát ilyen hamar. Normális, hogy így érzel!

2012. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akinek ilyesféle megerősítésre van szüksége nnak önbizalomhiánya van. Hülyeség bizonygatni ugyis tetszel másnak is. tök mindegy hány éves vagy. ez nem ilyeneken mulik.
2012. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Inkább gondolj bele abba, ha már most nem kapod meg a megerősítést a párodtól, akkor milyen lesz vele az együttlét 10 - 15 év múlva?

Lehet később bánni fogod, hogy nem ismerkedtél meg mással is, aki talán több figyelmet szentelt volna rád ha megadtad volna neki ezt az esélyt!

2012. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kihagytam, a páromról nem írtam semmit. Ő mindent megtesz értem és mellettem áll. Megkapom tőle ezeket a megerősítéseket, ugyanúgy vonzónak tart, mint mikor megismerkedtünk. Ennél jobb kapcsolatot, főleg ennyi idősen nem is kívánhatnék.

Nekem csupán az hiányzik, hogy másoktól is kapjak ilyen megerősítést...


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. febr. 9. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök normális, nekem is jól esik, ha udvarolnak nekem. Amíg megtartod azt a szükséges távolságot, és tudod, hogy a párod szereted, azt mondom, még a flört is elfogadható. Én három és fél éve vagyok kapcsolatban, 20 éves vagyok.
2012. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!


Mit szólnál, ha a párod vágyna egy kis "megerősítésre" ??

2012. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom te megerősítés alatt most mást érthetsz, mint én.
2012. febr. 10. 06:22
 10/10 anonim ***** válasza:

én nem érzek így, hiszen TUDOM hogy nézek ki, elfogadom magam, szüleim egészséges önbizalommal telinek neveltek. így nem kell a külső megerősítés. az a lényeg, hogy a páromnak nagyon nagyon tetsszek.


30N

2012. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!