Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barátom szerzett valahonnan...

Barátom szerzett valahonnan valamit és a kolléganőmnek adott belőle, amikor én segítek neki anyagi téren, mert neki nincs munkahelye. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
mit tegyek ezzel?hogy álljak hozzá?
2010. márc. 30. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazd újra, mert igy érthetetlen a kérdésed.
2010. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
drogot vett belöle neki? akkor most palid nem melozik, ha jol értem és te pénzeled amiböl meg ö vesz egy másik nönek akármit. ez b.uz.iság szerintem.
2010. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdést :))

Lehet hogy a barátod azt hiszi hogy te azt a valamit nem szereted, és azért adta oda a kolléganődnek. Legyél türelmes, vagy kérdezz rá a barátodnál.

Hmm?

Üdv.

2010. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem normális, de kb. ilyen a leosztás: a kolleganőjének kedveskedik, tőled pedig elfogadja az anyagi segítséget. Ameddig adsz neki.
2010. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a barátodnak mondj valamikor valamit, a kolléganődtől pedig kérj abból a valamiből valamennyit!
2010. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!