Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy egy nő...

Honnan tudhatom hogy egy nő igazán szeret e? Nők ti hogy szoktátok ezt kimutatni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 18:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
vagy is honnan tudhatom ha egy nő nem szeret.
2012. febr. 10. 18:11
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon egyszerű: mindig az ellenkezőjét mondják.
2012. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
lehet hülye kérdés,de általában az elején mindig bejövök a nőknek és két nap alatt szerelmesek lesznek,de amikor elmúlik a szerelem akkor valahogy lelépnek és nem tudnak elfogadni és szeretni.nem értem mi lehet a hiba,nincs rossz természetem,férfias vagyok,jó képűnek tartanak,nem vagyok nagyképű,normális vagyok a nőkkel.szóval nem tudom mi lehet a hiba
2012. febr. 10. 18:13
 4/14 anonim ***** válasza:
Érzed a szíveddel. A nőknél ilyesmi a "szokás" (ami "kimutatódik", az a jéghegy látszó része. A többit intuitíve vedd, különben jéghegyre fut az álmaid hajója:))):D
2012. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2012. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"az elején mindig bejövök a nőknek és két nap alatt szerelmesek lesznek,de amikor elmúlik a szerelem akkor valahogy lelépnek"

Ha valakiből én kiszeretek, én se maradok vele. Amúgymeg az ilyen nem szerelem fiam. Csak fellángolás. Valamiért nem tudod magad melett sokáig tartani őket, unalmas vagy netán?

2012. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 18:17


nem nem fellángolás mert eddig mindig hosszabb kapcsolataim voltak,a legutóbbi az 4 évig tartott.nem nem vagyok unalmas,ezt eddig senki nem mondta,sőt volt olyan aki nem tudta a tempót tartani.nem vagyok otthon ülő tévé bámuló,nem is nézek tévét.mindig kitalálok valamit vagy kitaláltam valamit hogy ne unatkozzunk

2012. febr. 10. 18:20
 8/14 A kérdező kommentje:
volt hogy elvittem snowboardozni vagy síelni,vagy túrázni,sokat jártunk koncertre,ide oda,szóval minden vagyok csak nem unalmas.
2012. febr. 10. 18:21
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

nem tetszik ez az "unalmas" - a szerelem nem a szórakoztatásról szól, nem is az élvezetekről szól, nem is az időtöltésről szól

mi a "szerelem szerelem, átkozott gyötrelem"


I N T U I T Í V E N kell figyelni

2012. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, figyel rád, minden érdekli, ami veled kapcsolatos. Bújik, közel akar hozzád lenni fizikailag és átvitt értelemben is. Veled akarja tölteni az idejét, nem keres kifogásokat.

37/N

2012. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!