Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni, ha...

Mit szoktatok csinálni, ha nagyon egyedül érzitek magatokat, és nincsenek igaz barátaitok?

Figyelt kérdés

Se igaz barát, se pasi.

21L


2012. jan. 14. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
siránkozok, kétségbeesek, iszom, rosszul vagyok (jelenleg ilyen helyzetben vagyok)
2012. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Tanulok, megnézek egy filmet, elmegyek futni, keresek valakit, aki eljön bulizni. Nekem sincs se pasim, se normális barátaim.

18/L

2012. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Aha, én is ebben vagyok. Èn is tanulok (nyelvet), vagy elmegyek futni. Amúgy siránkozom, szenvedek, innék, de egyedul az is gáz... nem akartok velem inni? :D
2012. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokszor érzem így, lehet, hogy gyengeség egy Férfitól, de ez van.

Én ilyen perceimben igyekszem a jövömön dolgozni, keresni a megfelelö irányt, hogy sikeres lehessek.

Párkapcsolatra nincs kilátásom, öszintén megvallva nem is látok rá esélyt, hogy 30 éves korom elött sikerülne, de igyekszem a pozitív oldalát nézni.


22/F

2012. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tetro ***** válasza:
100%
hát én nagyon ritkán érzem magam egyedül. ráadásul azon se igazán tudok elkeseredni. de ha éppen mégis, akkor a legnehezebb fokozatra állítom a COD-t, és fél órán lövöldözök oroszokat. aztán ha az se elég akkor futok. vagy zabálok. az egyik nem zárja ki a másikat.
2012. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van barátom, viszont barátaim nem nagyon vannak, eléggé egyedül érzem magam. Nem mintha nem törődne velem a párom, de a barátok akkor is hiányoznak:/. Próbálom elfoglalni magam, pl edzek, sorozatokat nézek, olvasom a gyakorikérdéseket:D 23/l
2012. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorizok,animéket nézek vagy mangákat olvasok.Egyébként pedig dolgozok,olyankor időm sincs kesergésre,ami nem is baj.25/N
2012. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Úgy látom,nem csak én járok ilyen cipőben.El tudom foglalni magam,végül is sosem unatkozok,mert mindig kitalálok valamit és elmegy az idő.Gépezek,netezek,dvd,olvasok stb.Nekem azzal van gondom,hogy egy kicsit irigy vagyok arra,akinek mindene megvan,ami nekem már nagyon hiányzik(barátok,társ).Tudom,hogy rossz tulajdonság,de egyszerűen nem tudok vele mit csinálni,nem tudok örülni mások boldogságának és emiatt pocsék embernek érzem magam.22L
2012. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Bár van pasim, sosem volt az az igazi nagy szerelem, így nem tudott sohasem lekötni igazán. Nem egy társasági lény, humorérzék 0, így mellette is sokszor unom magam. Egyedül méginkább. Nyáron hoztam meg a cicámat, míg kicsi volt, vele rengeteget lehetett játszani, nagyon megszerettem, ő volt az egyetlen, aki le tudott kötni és élveztem a vele töltött időt. Azóta azonban nagy lett, és már nem akar játszani, csak alszik egész nap. -.- Nagyon lusta... régen a legyet is elkapta röptében, ma már semmi.

Unalmamban általában tv-t nézek, neten olvasgatok, facebookon lógok, takarítok, háztáján mászkálok. Sajnos a faluban semmilyen sportolási lehetőség nincs, a járdákon, utakon egyszer kiment a bokám futás közben (olyan sz*r minőségűek), azóta azt is feladtam. Szóval elvagyok itthon... régen sokat olvastam, ma már ezt is unom. Nem vagyok nagy filmnéző, inkább a sorozatok... Szóval nem tudok sokmindent csinálni. Most lett vége az egyetemi vizsgáknak, van 3 hét szünetem, de nem tudom még, mivel fogok elütni ennyi időt. Az érdekbarátok néha hívnak ide-oda, de nem szeretek olyan emberek közt lenni, ahol tudom, csak pótléknak hívtak oda. Pedig sajnos a "barátaim" ilyenek.

Hogy érzem magam?! Elfogadtam a helyzetet. Régen sok haverom, ismerősöm volt, de mára kicsit visszavonultam, elég volt a sz*rkeverésből, a rosszindulatú pletykákból, az ellenségekből és már a bulizást sem élvezem annyira. Inkább a jövőm építgetésével foglalkozom, egyszer talán megtérül. :)

20/L

2012. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 23:19


Minek vagy vele együtt, ha ez a véleményed róla?

2012. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!