Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az a családomnak,...

Miért fáj az a családomnak, hogy lusta vagyok?

Figyelt kérdés

Munka után rohanok haza. Egyedül élek,vagyis egy cicával osztom meg a házam. Havonta takarítok,de rend és tisztaság van a lakásomban,illetve hetente egyszer főzök,mert én elvagyok főtt étel nélkül is. Szeretek itthon lenni,és nem csinálni semmit. A szüleim és a testvéreim pont az ellentéteim. Mindig csinálnak valamit,bár igazából sose tudom mit :) Mindig mennek valahová,csak ne kelljen otthon ülniük. Pont ezért a szemükben szálka vagyok,és állandóan mondogatják hogy milyen lusta vagyok. Igen,az vagyok nem tagadom,de ha nekem ez így jó,én így vagyok boldog,akkor miért olyan nagy probléma ez? Én jobban érzem magam,ha a fotelban elnyújtózva megiszok egy bögre teát,mintha átmennék a Katihoz pletykálni.

25/L


2012. febr. 12. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
15 éves lánykéntmondom, hogy 25 évesen remélem ilyen életem lesz, mint neked:D Karrier, saját ház, és macskák. Wow. Te így élsz, te így szeretnél élni, te így vagy boldog. Azért keress egy hobbit, mondjuk festegess, mert a magány és a semmittevés egy idő után felemészti a lelket.
2012. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
nem lusta vagy, hanme nyugodt. Ők meg nyugtalanok, ezért piszkálnak. Mert ilyen amúgy is a természetük.
2012. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 bánomisén ***** válasza:
84%

Egyedül élsz, tehát úgy élsz, ahogy akarsz.

Viszont, ha belekotyoghatok én is egy kicsit, akkor egy cica mellett havi egyszeri takarítás nekem kevésnek tűnik.

2012. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerıntem sem vagy lusta, csak szereted a nyugodt, kenyelmes eletet. en ıs ılyen vagyok.
2012. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A nagy takarításra értettem,portörlés,ilyesmi. Természetesen az alom tálcáját és a fekhelyét rendben tartom,illetve ha hullajtja a szőrét,azt felporszívózom. Amúgy meg sokat van kint az udvaron,csak enni és éjszakára jön be,illetve ha nem vagyok itthon.
2012. febr. 12. 14:36
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Macska mellett én kétnaponta takarítottam. Hosszú szőr, hullott szanaszét... Amúgy nem értem az ilyet én sem. Én nem egyedül lakom ugyan, hanem emberekkel, de ők még csak nem is a rokonaim, barátaim, kb. annyi közük van hozzá mit kezdek a szabadidőmmel, mint akármelyik idegennek az utcán. De én is mindig kérdezgetve vagyok, megyek-e valahova, mit csinálok a hétvégén, mik a terveim holnapra... Mikor meg mondom, hogy semmi, munka után inkább pihennék itthon, nyugiban, akkor néznek... De mindegy, az én dolgom, csak furcsának tartom hogy miért érdekli őket ennyire, meg miért foglalkoznak ezzel, én sem nézek rájuk hülyén mikor egy napra két programot is szerveznek, mert pont nem érdekel.
2012. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem lenne ezzel baj, ha mondjuk egy pasival üldögélél otthon. De így? Lehet attól félnek, hogy nem fogsz párt találna magadnak, ha soha nem mész sehova. Én is sokszor szivesen ülök itton, párom sűrűbben menne, de sokszor semmi kedvem plázázni vagy mozini, mikor itthon is lehet enni meg filmezni, sokkal olcsóbban. FŐleg, mikor takarítok egész nap, szeretnék délután ülni és élvezni a munkámat, erre kell mindig menni valahova, persze a kézülődéssel megint rendetlenség stb(Ma pont ez van). Szóval valahol megértelek, de azért ne gubózz be nagyon, még túl fiatal vagy, hogy egy macskával éld le az életed a 4 fal közt.

24/L

2012. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
1. válaszolónak: Te is Wowozol? Milyen szerveren vagy? Paladin vagy?
2012. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
1.válaszoló vagyok, nem, nem vagyok paladin...én druida vagyok, 82-es:P te?
2012. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Knapp ***** válasza:
88%

Talán jobban szeretnék látni, hogy előrébb jutsz az életben a szorgalmadnak (is) köszönhetően.

A "B" verzió szerint meg kicsit irigyelnek, hogy te lustálkodhatsz.


Na meg azok az emberek, akik nem tudják beosztani a saját idejüket (folyton rohannak), azok megpróbálják másét beosztani...

2012. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!