Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vigyek/vihetek be a...

Mit vigyek/vihetek be a kórházba a nővéremnek, aki hajnalban szült?

Figyelt kérdés

Hajnalban született meg az unokaöcsém,délelőtt hívott a nővérem,és kérte,hogy ma senki ne menjen be hozzá.

Holnap bemegyek és nem tudom,hogy milyen ennivalót vagy nasit vigyek neki.Joghurtot,gyümit,vagy valami főtt ételt?Ilyenkor mit ehet,amitől a babapocija nem fog fájni?Vigyek neki ajándékot is?Vagy azt majd csak akkor,ha már otthon lesznek?

Ne haragudjatok a sok kérdésért,de tanácstalan vagyok.


2012. febr. 12. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ajándékot ne vigyél, majd ha otthon lesz. Még a végén ellopják, mikor alszik vagy elmegy valahová.

Szerintem joghurtot, gyümölcsöt nyugodtan vihetsz, attól baja nem lesz se a kismamának, se a babának (persze nála úgy értve, hogy az anyatejbe semmi olyan nem kerül ezáltal, ami ártana neki)

2012. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
szerintem főtt ételt ne vigyél,azt kap eleget.Vigyél gyümölcsöt(banán kivételével),gyümölcslevet,joghurtot,sütit,pudingot,esetleg tejszaporító teát(ha filteres megfőzve,de van granulátumos is)melltartó betétet a tejfolyás miatt...más nem jut eszembe.
2012. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszodat!Még az lenne a kérdésem,hogy bármilyen gyümit és bármilyen jogit vihetek neki?
2012. febr. 12. 18:46
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Ilyen teának örülni fog?Görög jogit (kekszeset) vinnék neki+valami zöldségeket szendvicsre,és mandarint.Ezek jók lesznek szerintetek?Veszek olyan teát is,beviszem azt is.
2012. febr. 12. 18:51
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem joghurtban igen, vihetsz bármilyet. De gyümölcsöt nem hiszem, nézz utána annak hogy újszülött kicsivel milyen gyümölcsöt ehet. 14L
2012. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha megkérdeznéd. Lehet mond olyat amit nagyon megkívánt és jól esne neki. :)
2012. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

előszöris gratulálok!

Szerintem joghurtot, sütiit, rostos üdítőt

2012. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
joghurtot ha viszel, ne apró magvas gyümölcsös legyen, mert az meglátszik a babán. Én így jártam az epres joghurt után
2012. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb, ha felhívod, hogy mire van szüksége. Nekem amit hoztak, egy az egyben haza is küldtem a férjemmel. Cukros üdítőt nem ihattam diabétesz miatt, viszont olyan szutyok és kevés főtt kaját kaptunk, hogy az bizony jól jött volna. Lehet ő is éhes lesz, a tej termelődéséhez pedig fontos, hogy elég tápanyagot vigyen be a szervezetébe.

A nekik szánt ajándékot inkább otthon add oda, és ha ő nem kéri külön, ne maradj benn sokáig. :)

2012. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia.Nem tudom melyik kórházban szült,de ahol én szültem,ott pocsék volt a kaja és kevés(fél szelet kenyér 1 mini vaj és 2 szelet párizsi)A büfébe jártam melegszendvicset enni.

Reggel 10 kor született meg a lányom.Anyukám jött be este főtt kaját hozott,megkérdezte mit szeretnék enni.Gombás tejfölös húst kívántam krumplival.Olyan éhes voltam,hogy simán meg bírtam volna enni a 2 adagot,de nem mertem,nehogy rosszul legyek.Valami könyebb főtt ételt nyugodtan vihetsz.

Nálunk a szoptatós teát látni sem akarták,felhívták a figyelmet,hogy amíg nem telik el egy kis idő és nem lövell be a tej,addig ne igyunk.

Amivel nem lőhetsz mellé,az a folyadék.Vigyél neki otthon főtt teát v. gyümölcslevet amit szeret.Vihetsz neki valamilyen nasit,ami nem túl fűszeres pl.valamilyen kekszet,gyümölcsöt és főtt ételt is,mint ahogy már írtam.

Én Bp.-en a Sote 2.-n voltam,bababarát kórház.

2012. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!