Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tényleg fontos a...

Mit tegyek? Tényleg fontos a házassága az ilyen embereknek?

Figyelt kérdés

4 hónapja jött egy új munkatárs,akibe beleszerettem. Ilyen feleséget szerettem volna magamnak mindig is kívül-belül!

A gond az, hogy 3 éve férjnél van (22 éves), és szemmel láthatóan nagyon boldogok a férjével, elég komolyan hívő emberek.

A csajjal minden nap beszélek elég sokat, de úgy kezel mint egy barátot, semmi több.


Szerintetek elmondjam neki az érzéseimet? Mit tegyek?

Törődjek bele, hogy már nem lesz soha az enyém, és örüljek, hogy boldog?


30/F


2012. febr. 13. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén.
2012. febr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

törődj bele. ő már megtalálta boldogságát.

ráadásul komolyan vallásos. tehát ha el is hagyná a férjét utána nem választhatna mást mert az náluk bűn. ha megtenné és mégis, akkor egész életében ezen rágódna és boldogtalan lenne.

ez a vonat már elment. jobb ha nem tud róla mert még barátként is elveszítheted.

2012. febr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, igen valószínűleg igazad van.

Sokat nyom, hogy vallásosak is, talán ezért zavarna a legjobban, hogy belepiszkítok a kapcsolatba.

2012. febr. 13. 00:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nem tudsz te belepiszkítani abba a kapcsolatba. És igen, vannak emberek, akiknek valóban fontos a házassága. Neked viszont nem kellene feleséget keresned.
2012. febr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hagyná el a férjét, mert a válás is bűn.

És az ilyen mélyen vallásosak azért házasodnak ilyen fiatalon, mert náluk házasság elött sincs nemi élet. Általában, ha isten színe elött házasságot kötnek az egy életre szól.

Ebbe még ha akarnál sem tudnál bele avatkozni.

2012. febr. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a többi választ!

Igen nem volt szex házasság elött, tényleg komoly, és ez nagyon tetszik a lányban.

Tiszteletben fogom tartani a házasságát mindenképpen!

2012. febr. 13. 01:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak az tetszik neked benne, hogy elérhetetlen és olyan értékeket képvisel ami a mai világban ritkaság.

Aminek nem feltétlen a hithez van köze, bár az is tény hogy a hívő emberek gyakrabban képviselnek irigylésre méltó értékeket.

Szerintem te csak megláttad azokat tulajdonságokat, amiket keresel egy nőbe de nem ezt a nőt kerested.

Én hiszek abban, hogy mindenkinek van másik fele. Az övé már megvan. A tiéd még vár rád valahol...már csak meg kell találnotok egymást!

2012. febr. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igazából teljesen mindegy, hogy előállsz-e vagy sem, abból a szempontból, hogy így se- úgy se lesz köztetek soha semmi. és nem csak azért, mert vallásos, meg mert férje van, hát basszus, ha nekem nincs senkim, akkor se jönnék össze bárkivel akinek tetszem, nem tudom miért ebből indultok ki :D a csaj barátként tekint a kérdezőre és kész, innentől kezdve ha szingli lenne se valószínű hogy lehetne köztük valami, így meg pláne. kérdező, igazából, ha ezzel előállnál, semmi nem változna, max csak annyi, hogy kellemetlen légkört alakítanál ki kettőtök között. másik dolog: valahogy én sose tudtam megérteni az ilyen egyoldalú "szerelmeket"... nem is ismerheted annyira, nem is láthattad minden arcát, meg úgy egyáltalán, basszus, én ezt max csak rajongásnak nevezném
2012. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen, valószínüleg az tetszik benne, hogy nagyon ritka az ilyen lány, és, hogy vannak értékei.

De hiszek benne, hogy még a világon van ilyen lány, aki számomra van teremtve :)

2012. febr. 13. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!