Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha nem ráz meg...

Normális ha nem ráz meg valakit az apja halála?

Figyelt kérdés

apuci egy szem lánya normális szerető viszonyban

tragikus hirtelen halál.

de max egy kis sírás meg nem hiszi el a k. életbe ilyen nincs .....

ez normális??


2012. febr. 13. 13:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
kinek mi a normális, honnan tudod benne mi zajlik le? szerintem spontán rosszindulatú vagy főleg ha így jellemzed ahogy jellemezted, ha unatkozol akkor menj sportolni inkább, én nem is sírtam mikor édesanyám meghalt, legalábbis más ezt látta, mert tudod mások nincsenek mindig velem/vele.....de azt már nem tudta senki hogy mennyire kívánkoztam utána....
2012. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Valószínű nem fogta fel (még) Majd lesz még mélyrepülés..
2012. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem szép dolog más érzelmeit kritizálni.
2012. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
tudod nekem normális lesz majd a meghal én még azon is gondolkodok hogy a temetésre megyek majd ki. hogy miért?mert az életbe egy jo szót nem kaptam tőle tegnap ugy megbántott hogy ránézni se tudok többet egy iszákos szánalmas dög aki mindenkit kibeszél a háta mögött.csak pia legyen és kész.nekem az ilyen ember nem ember
2012. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normális. A gyásznak 6 vagy 7 fázisa van, nem tudom pontosan mennyi. Ebből az első a tagadás, amikor az ember hiába tudja, hogy megtörtént, nem fogadja el. Nyilván ebben a fázisban van.

Amúgy nálam például ez a fázis nagyon hosszú szokott lenni azzal, akit szeretek, akár hetekig tart. Még a temetéseken se sírok soha. Majd később egyszer csak kirobban.

2012. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy belülről eszi magát, sokan nem szeretik a gyászt kifelé mutatni. Rengeteg ember hordja 1 évig a fekete ruhát, látványosan zokog és belül egy szemernyi bánatot nem érez.
2012. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Mi is jóban vagyunk, de engem sem rázna meg. Nem látom többet, és? Emberek jönnek-mennek. Nekem teljesen normális.
2012. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Apukám 5 éve halt meg. Akkor és a temetésen egyáltalán nem sírtam, egyszerűen olyan voltam, mint egy robot. Tettem a "dolgom" és nem hittem el, hogy ez tényleg megtörtént...aztán lassacskán ráébredtem, hogy ez a valóság, és borzasztóan sokat sírtam, órákig, minden nap...


Nem tudhatod, hogy jelenleg az illető hogy éli meg. Én már elfogadtam, hogy nincs velem Apukám, de amikor történik velem valami nagyobb súlyú esemény (pl vizsga), akkor sírdogálok, mert eszembe jut, hogy ezt sem láthatja már.

2012. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem rázott meg az enyém. Egy alkesz senki volt, aki elitta a házunkat, és a jövőnket, még most is miatta kell nélkülöznünk, és édesanyámnak erőn felül teljesítenie. Szóval abszolút nem sajnáltam.
2012. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:09


Én is így voltam vele amikor meghalt apukám, ott álltam az ágya mellett és nem tudtam sírni, csak sokkal később.

A hiánya viszont sok-sok év után is fáj.

2012. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!