Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy itt a családi...

Mi az oka, hogy itt a családi kapcsolatokban állandóan lepontozzák a válaszokat? Sokszor ha valaki tényeket ír, még azt is.

Figyelt kérdés
Vagy ezt csak a kis tizenévesek teszik?
2012. febr. 13. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
mert nem egyezik az ő véleményükkel, elképzelésükkel, vagy szimplán TROLLok :)
2012. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
1. vagyok. és ez tény :)
2012. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Kisebbségi komplexus érzésük van attól,hogy valakinek magas %-a van nekik meg nem.
2012. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bánomisén ***** válasza:
86%
Máshol is lepontozzák a válaszokat, de most őszintén, számít? Ha a kérdező választ kap a kérdésére - és végülis ő dönti el, hogy számára mi hasznos, mi nem -, akkor teljesen irreleváns, hogy másoknak mi a véleménye, és a zöld vagy a piros kezet találják meg.
2012. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Valakinek azért számít, mert pl sokszor olvastam már itt, hogy egy alacsony pontszámú válaszolót leoltottak, hogy "mit vered a nyálad az 50%-oddal?"
2012. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Azért talán,mert ha valaki olyat válaszol,ami a többieknek nem tetszik lepontozzák és akkor "bosszúból" elkezd viszontlepontozni..
2012. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem számít. De sokszor olyan egyértelmű, jó válaszokat olvasok, amelyekről tudom is, hogy igazak, és épp azokat pontozzák le.Épp ezért merült fel bennem, hogy ennyi tudatlan, buta ember jár ide, vagy csak poénból pontozzák le ezeket? Én pl. ide, a családi kapcsolatokhoz szinte sosem írok választ, mert nem látom értelmét. Régen írtam egy-két választ (kizárólag olyan kérdéshez, amire 100%-osan tudtam a választ, azokat garantáltan lepontozták. Aztán írtam (csak kíváncsiságból) egy-két bődületes butaságot, az bezzeg 100%-osan hasznos volt:)) Azóta nem válaszolok. De van néhány kategória, ahol teljesen normális, a témához érdemben hozzászólni tudó válaszoló van,azokhoz szoktam írni, de ez a kategória vezet a butaságban.
2012. febr. 13. 15:46
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
Itt akkor pontozok le, ha azt látom, hogy egyesek megpróbálják mások családi rendjét, békéjét megbontani. Mindenhol más a rendszer és teljesen fölöslegesnek találom, hogy olyasmivel biztassunk valakit, ami náluk csak feszültséget gerjeszt. Hiszek abban, hogy az adott környezetet figyelembe véve lehet csak jó tanácsot adni. Sajnos azért váltak a szüleim, mert egyes rokonok megmondták a frankót és persze az első gondoknál rögtön volt így mit a másik fejéhez vágni, míg a saját felelősségét nem látta a vétkes. Talán emiatt.
2012. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 bánomisén ***** válasza:
72%

15:43

Könnyen elképzelhető, viszont én meg olvastam már 50 %-ostól pontosabb választ, mint 90 %-ostól. És nem véleménykérő kérdés volt, hanem lexikális tudást igénylő, amiben nincs pardon.

Éppen ezek miatt a "játékos" kéznyomogatók miatt nem lehet adni a százalékokra, én már nem is teszem.

2012. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bánomisén ***** válasza:
Kérdező, ha valamire tudod a választ, attól, hogy esetleg lepontoznak, még elmondhatod, hiszen a kérdezőnek segítesz ezzel, és valójában ez a cél, nem az, hogy százalékokat gyűjtsünk. Tényleg nem számít, hogy akik szórakozásból nyomogatják a gombokat, hogyan nyomogatják. Nincs jelentősége, teljesen érdektelen.
2012. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!