Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám állandóan összever, de...

Apám állandóan összever, de ez még hagyján, a hazugságom miatt utálnak a tanáraim a gimiben?! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,16 éves vagyok.

Apám sosem ment el orvoshoz,nem tudom milyen betegsége van.

A lényeg,ha rájön és ideges lesz és ne adj isten látótávolságon belül vagyok én vagy a testvérem,akkor jajj nekünk.Erősen ver,rugdos,pofoz,rángat.2szer törte már ez az orromat és 3szor tört el miatta a kezem,nem közvetlenül "direkt" törte,hanem úgy ellökött,hogy nem volt időn összeszedni magam zuhanás közben,rosszul estem és megtörtént a baj.Az orrom az ő "számláján van".

DEEE,viszont amikor jó napja van,néha baromi meglepő dolgokkal áll elő,pl egyik nap hazajött és hozott nekem egy galaxy s2-t,csak úgy.Sok ilyen ajándékot vesz nekünk,viszont amikor begurul,akkor mindent tör zúz.Mindent rejtegetünk.

Igazából nem éhezünk,tényleg sok luxusdolgunk van,de gyakran vagyunk verve.A gimiben ezt nem mondhatom el,ha elveszik apánkat árvák leszünk.

Mindig azt mondom,extrem sportolok - downhill,ezért a tanáraim nagyon utálnak,mert egyrészt fiúsnak mondanak,másrészt őrültnek stb.mindig látom a megvetést és a rossz jegyeket:( Nem vagyok buta,sokat és jól tanulok.

Nem tudom mit tehetnék,nem tudom miért csinálja,nem merek vele jókor sem beszélni,mert nagyon hirtelen jön rá és ha nem érkeztem elbújni,akkor megint megver.

Rengeteget olvastunk a neten a tesómmal,hogy hátha segít valami,de nem találtunk semmi használhatót.

Nem szeretnénk árvák lenni,de az állandóan "befolyt" lila szememet már nagyon sajnálom és tesóm is a sajátját.

Nem mehetünk sehova,nem vagyunk cigányok.


2012. jan. 26. 17:06
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

10 éves korom óta gyúrok,hogy kevésbé fájjon,kicsit segít hogy nem vagyok már teljesen csontkollekció.

Nem tudom mit kezdjek a tanárokkal,vagy menjek másik gimibe és találjak ki valami új sztorit?

Hogy ott ne nézzenek őrült leszbikusnak?

2012. jan. 26. 17:07
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor kell az önvédelem, én 16 évesen biztos nem hagynám, hogy verjen az apám.
2012. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
100%

pfff ez így elég gáz...


Nincs esetleg valami rokon akivel beszélhetnétek erről?

Mert ez így nem frankó, de gondolom ezt te is vágod :S

2012. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Ezt könnyű mondani,de 170 centimmel és 60 kilómmal,tehetelen vagyok a 192 centis apámmal szemben aki nem tudom mennyi kiló,de férdi és nem vékony:(

16 évesen nem hagyhatom ott a sulit?

2012. jan. 26. 17:14
 5/39 A kérdező kommentje:

*Férfi.

Nincs senkink.Édesanyánk meghalt kiskorunkban,nagyink és nagypapánk van csak,de ők valóban nagyon öregek 87-82 évesek és már nem teljesen fogják fel a történteket maguk körül.Komolyan higgyétek el,ha lenne BÁRKI ezen a világon,akinek ha elmondom nem otthonba dug minket,hanem mondjuk tudna valóban bármi elfogadhatót mondani,akkor én már rég szóltam volna.De mindenhol csak apánkat fogják elvenni.

2012. jan. 26. 17:16
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Miert akarnád otthaqgyni a sulit ez miatt? Ha be is jelented valahol pl.a suliban,nekik kötelességük lenne kivizsgaltatni a dolgot,családsegitőkkel,gyámuggyel,szakértőkkel. Ha mégsem ezekhez az emberekhez bátran fordulhatsz. Senki nem fogja "elvennia" az apádat,nem ezzel kezdik(pedig szerintem nehany esetben ezzel kéne) kényszergyogykezeleésre kéne őt kuldeni,egy pszichologus-pszichiater segithet rajta! Ezekre a dühkitörésekre vannak gyogyszerek,vagy kitudja az is lehet hogy skizofrén,azt pedig kezelni KELL. Miert akarod ez miatt otthagyni a sulit???

Ne hagyd annyiban a dolgot,ne hazudossz,forduljatok segitségért!!!!

2012. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Apád már megtanulhatta volna az indulatait kordában tartani, és nem a gyerekein leverni. Lány vagy. Kérj segítséget valahonnan. Gyámügy. Álljatok össze a testvéreddel, családsegítőhöz forduljatok. Ez családon belüli erőszak. Nem tudja megoldani helyettetek senki. Nem vagytok kötelesek eltűrni senkitől, akkor se ha apátok. Ne hagyjátok magatokat!
2012. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok! Ez esetben vagy családon belül beszélsz valakivel, esetleg iskolában osztályfőnökkel.
2012. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Tesóm csak 12 éves.Nagyon nincs mit vele összefogni.

Tényleg nem fogják elvenni a gyógyszeres kezelés miatt?És ha kiderül,hogy skizofrén?

2012. jan. 26. 17:22
 10/39 A kérdező kommentje:
Budapesten élünk,van valakinek valami konkrét személye vagy szervezete akit amit ajánlani tudna?
2012. jan. 26. 17:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!