Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ertelme foglalkoznom...

Van ertelme foglalkoznom veluk? Mit keleltt volna csinalnom?

Figyelt kérdés
Voltam ma egy bevasarlokp-ban , ahol 2 14-15 eves fiu hangosan beszolt nekem. (Nezd ma' mekkora orra van?!) Erre elkezdtek rohogni es direkt ugy beszeltek, hogy halljam. En sem voltam egyedul, es a kornyezetemben levok mind hallottak, igy egtem rendesen. Pedig semmi bunt nem kovettem el, egyszeruen igy szulettem. Megfordult a fejemben, hogy vissza vagok, mert pl az egyik arca tiszta gennyes pattanas volt a masik is raadasul a fogai is kialltak. De belegondoltam, hogy nem kellene vissza vagni.Utana jottek utanunk es meg a penztarnal is mondta, hogy "itt van az a lany! Nezz mar oda!" Mi lett volna a helyes?
2012. febr. 13. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni itt mi a helyes, hisz ebben az esetben úgymond hagytad magad,ha visszaszólsz, akkor pedig lealacsonyodsz az ő szintjükre! Talán jobban döntöttél így, nem kell foglalkozni velük,mert ha látják, hogy ez bánt téged azt még jobban élvezik az ilyen tahók.
2012. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyan ugy beszelgettem tovabb, mintha meg sem hallottam volna. De nem tudom,hogy mi lett volna a helyes. Eddig (23 ev alatt) kb 4-en szoltak be.
2012. febr. 13. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha lenne agyuk az ilyeneknek, akkor érne valamit, hogy felvilágosítsd őket, így nem sok értelem van, de ilyen esetben biztos mondanék valamit nekik két ilyen takony ne pofázzon már. Az az egyik legundorítóbb dolog, amikor kinevetnek valakit, amiről nem tehet, vagy ne tud befolyásolni. Biztos mondtam volna nekik, hogy a szülei örülhetnek, hogy két ilyen gennyes ratyit hoztak a világra. Bocs a csúnya szövegért, de ezen felhúztam magam.
2012. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az ilyen p*csökkel foglalkozni, mindenki nézzen tükörbe... Büszke lehet az igénytelen, gennyes pattanásaira, mivel erről Ő sem tehet, lehetne benn annyi gerinc, hogy egy épp olyan 'nemtökéletes' embert nem szól le... T*pló b*rom.. 14L
2012. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában az ocsmány,undorító képű taplók szólnak be lányoknak.Ez tényleg mindig így van.Nekem is beszóltak már a pláza előtt,2 srác volt és odaköpték,hogy hű,de ronda vagyok.Ilyenkor tedd azt,hogy elkerülöd őket.Mást sajnos nem lehet.Én nem fogom megverni őket.Majd az anyjuk,hehehe:D
2012. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is nagy orrom van és nekem is mondták páran,hogy nézd mekkora az orra,meg próbáltak "nagyképűek" lenni.De nem vettem fel,nekem is rosszul esett,mert kinek ne esne rosszul?!De nem érdekelt,minden embernek vannak hibái és ezt tudják is,csak vannak ilyen h-ülye emberek és lesznek is.Szóval ne vedd fel,jól tetted,hogy nem reagáltál rá,mert ezek a beszólások,tényleg csak őket minősítik.
2012. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!