Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekjóléti szolgálatnál a...

Gyermekjóléti szolgálatnál a pszichológus mit kérdezhet, mit kell majd csinálnom?

Figyelt kérdés

Hamarosan el kell mennem a gyermekjóléti szolgálat pszichológusához.(egyik szülőm miatt kell mennünk, mert nem törődik velünk rendesen és feljelentették, de ebbe nem folyok bele)

A 12 éves testvérem már volt, azt mondta, rajzolni kellett, meg játszottak és úgy beszéltek vele mint egy ovissal.

Én már elmúltam 18, de vajon nekem is rajzolnom kell? Az a baj, hogy én tudom, hogy ezt kielemzik majd, és nem tudok így szabadon rajzolni, ha tényleg ezt kell.

Arra gondoltam, hogy esetleg írnom kell majd.

Mire számítsak? Úgy izgulok :S


2011. aug. 16. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Neked is kb ugyanez lesz. Csak annyi h elég nagy vagy és átlátsz a gondolatán.

Pl Ház-fa-ember. Megnézi pl h milyen színeket használsz, akit utálsz azt sötét színnel rajzolod, akit szeretsz azokat vidámakkal.Ilyemik.

Nem 18 évesnek való de ez van :D

2011. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ezeken a teszteken nincs jó vagy rossz válasz.
2011. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem modositjak az interjukat a "gyerekek" korahoz. Nem lehet mindenkit felmerni ugyanazon a modon, foleg nem lehet mindenkivel rajzoltatni. Ha nem igy van, hat akkor sajnos nem megfelelo a modszeruk.
2011. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az a lények hogy színeset rajzolj mert akkor már tudja hogy minden rendben van.Legyen benne minden szín.Ha meg nincs színes mond meg hogy ki akartad színezni
2011. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak beszélgetés lesz
2011. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne készülj rá, rohadtul ne próbáld átverni az orvost, mert hidd el rájön, akár egy szempillantásból rájöhet, hogy hazudtál... ahogy nézel, vagy ahogy próbálasz válaszolni, ezen nem kell parázni, az orvos csak szimplán elbeszélget veled, gondolom, ha meg rajzolni kell, akkor rajzolsz valami egyszerűt, de ha beakarod csapni az orvost, az hamar ki fog derülni hidd el nekem..nem először fog látni ilyet....

ne parázz ezen, felesleges!

2011. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
megint én... felesleges félned, mert ha nagyon félsz, akkor azt is gondolhatja, hogy próbálsz rejtegetni valamit előtte! úgyhogy lazíts ! :)
2011. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a te érdeked, hogy ne verd át a pszichológust (aki mellesleg nem orvos)
2011. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ja amúgy nem akarok én hazudni, meg átverni sem őket.

Csak szerettem volna tudni, hogy mire számíthatok. Hát gondolom nem esznek meg, de azért remélem nem látnak nagyon a vesémbe. :)

Amúgy nemrégen igénybe akartam venni fősuli pszichológusát, mert volt egy dolog amit azt hittem nem dolgozok fel. Az lehetséges, hogy esetleg vmi olyat kérdeznek, vagy rájönnek vmiből, hogy nekem vmi nagyon nyomja a lelkem és rákérdeznek? Na jó ez buta kérdés.

2011. aug. 16. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a rajzolgatással óvatosan! Én hanyagságból mert kib*szottul utálok rajzolni, a rajzolás le a családot le reagáltam annyival hogy 4 pálcika embert rajzoltam grafittal meg oda b*sztam egy házat ozt Cs, ez 12 éves koromban volt egyből rám szálltak az antidepresszánstól a szorongásoldóig mondennel, még szerencse hogy rosszúl lettem elég hamar ezektől a szerektől ami miatt le állították hogy inkább ne szedjem, és így nem okozott maradandó mellékhatásokat. A pszichiátria áll tudomány sajnos első kézből tapasztalhattam...
2018. dec. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!