Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes még...

Szerintetek érdemes még foglalkoznom ezzel a pasival? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül megismerkedtem (kb. 2-3 hónapja) egy férfivel. Még régebben regisztráltam magam egy társkereső oldalon, ő írt nekem. Eleinte nem terveztem vele személyes találkozót, főleg, hogy sok negatív élményem volt már ilyen téren, de a pár hónap alatt nagyon megkedveltem. Napi szinten beszéltünk/beszélünk és megbeszéltük, hogy valamikor mindenképpen találkozunk.

Közben viszont úgy alakult, hogy Németországba kellett jönnöm a munkám miatt és csak február végén-március elején megyek haza. Addig biztosan nem tudunk összefutni, viszont még msn-en keresztül tartjuk a kapcsolatot.

Én mondtam neki, hogy ismerkedhet addig is, meg én sem zárom el magam a külvilágtól, főleg, hogy még nem is találkoztunk. Viszont arra kértem, hogy ha van valakije, vagy már elkezdett ismerkedni másokkal, mindenképpen szóljon. Ugyanígy én is. Mondta, hogy így lesz.

Legutóbb viszont, beszélgetés közben véletlenül nekem küldött el pár sort és abból egyértelműen kiderült, hogy egy nővel beszél ismerkedés céljából. Illetve ez már másodjára fordult elő.

Elmondta, hogy valóban elkezdett másokkal ismerkedni, amivel hozzáteszem nincs bajom (bár nem esik túl jó, de szíve joga), viszont úgy érzem nem volt őszinte velem.

Ti mit gondoltok erről?

Amúgy 10 évvel idősebb nálam.


2011. dec. 1. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem hitte el, hogy komolyan gondolod, hogy nem bánod, ha másokkal ismerkedik. Van aki csak azért mondja ezt, hogy amikor a másik őszintén elmondja, hogy igen, levelezek még x-el és y-al, akkor megkapja, hogy szemét vagy, és megszakítja a kapcsolatot.

Szóval szeretné, ha a kecske is jóllakna és a kecske is megmaradjon.

Mondd meg neki, hogy komolyan mondtad, amit montál, viszont az őszintétlenséget nem tolerálod. Nem azért fogod dobni, mert mással barátkozik, hanem azért, mert eltitkolja előled.

2011. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem értelmetlen dolog... Szerintem nagyon ritka a társkeresőbe az olyan hogy valaki megtalálja élete párját, nem kizárt, de nem tudhatod hogy milyen alakokba futsz bele... Így is veszélyes az Internet, de még az eféle (szenny) oldalak, mégjobban... Szerintem hagyd meg ezt a férfit barátnak, de ne akarj többet, mert szerintem épp ezért van fennt azon az oldalon, hogy több szingli nőnek csapja a szelet... Ha igazi, értelmes kapcsolatra vágysz,nézz szét magad körül, nagyon sok helyes fiú szaladgál az utcákon, akinek lehet épp te lennél a főnyeremény... :)Persze nem biztos hogy pont annak akit te szeretnél :/14L
2011. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy túlaggódod, igazából a kérdésed sem értem.. Még el sem kezdődött köztetek semmi..
2011. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele! Társkeresőn van, ismerkedik akivel tud. Te No-ban, és márciusban fog haza jönni. Még nem is találkoztatok...mégis mire/kire várjon?

Próbálkozik, és ha bejön valaki, akkor vele lesz, ha meg nem, akkor márciusban megismer téged.

Nem szabad komolyan beleélned magad semmibe, mert magadnak fogsz fájdalmat okozni. Vedd félvállról, és kész!

2011. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amíg nem találkoztok addig mindenki azt csinál amit akar szerintem.nem kell neki beszámolnia ha beszélget más nőkkel, mint hogy neked sem kell ha ugyanezt teszed. amíg nem találkoztok addig vedd úgy hogy ő csak egy ismerős, semmi több.
2011. dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bakker, ismerkedtél valakivel majd azt tanácsoltad neki, hogy ismerkedjen másokkal is és utána még felteszel egy ilyen kérdést??? Marha nagy lol.

Ha nekem valaki azt mondja ismerkedjek, ő is így tesz én nem foglalkoznék vele tovább...szó szerint elküldted magadtól és még neked esik rosszul...érdekes.

Már mindegy, mert eltoltad, úgyhogy ebbe már tényleg ne éld bele magad!

23N

2011. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán értitek a dolgot. Nekem elsősorban az esett rosszul, hogy kértem, szóljon, ha ismerkedik másokkal, de ő nem tette. Nem tudom miért megy olyan nehezen a szövegértés egyeseknek.


Amúgy meg nem találkoztunk és nem hiszem, hogy jogom lenne azt mondani, hogy várj rám még hónapokat ilyen esetben.

2011. dec. 1. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pedig azt nem értem, hogy miért lovagolsz ilyenen.. Párkapcsolatban élő emberek is füllentenek néha egymásnak vagy pusztán elhallgatnak dolgokat. Amikor pedig rákérdeztél, bevallotta a dolgot.

Én ezért nem értem a kérdésed sem és hogy mit kell ezen lovagolni, amikor az ég világon semmi nem történt még köztetek.

2011. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!