Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ajándék?

Szerintetek jó ajándék?

Figyelt kérdés

Valentin napra találtam ki a feleségemnek, 5 éve vagyunk együtt. Anyámat megkértem, h. holnap hozza ő haza bölcsiből a kicsit, szóltam már a dadusnak is.

A feleségem azt hiszi, h. én megyek a gyerekért meló után, nem mondtam meg, h. anyámra bíztam holnapra, nem tudom mit szól. Elmennék elé munkahelyére kocsival,haza hoznám, én főzök(előbb ellógok cégtől, h. előkészítsek mindent.) REmélem nem szúrom el a kaját, innánk vörösbort, meg vettem neki egy szívdobozt, aminek a belsejében csoki van meg egy vers, h. mit is jelent nekem. Egész este romantikáznánk.

Ezt találtam ki, nem túl nyálas? Ti örülnétek neki csajok? Eddig mindig csak virágot kapott tőlem.


2012. febr. 13. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen férjet nekem is...
2012. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden feleség erről álmodik!

Nagyon jó!!!!

Aztán ezt év közben is néha megismételhetitek,nem kell ehhez valentin nap!

2012. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De a gyerek elpasszolását nem beszéltem meg vele... nem tudom mit szól, mondjuk bírja anyámat
2012. febr. 13. 19:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Telitalálat! Irigylem a feleséged. :)
2012. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd neki előre, elrontanád a meglepit. Ha ezen képes lenne károgni, akkor meg sem érdemli az egész hercehurcát. Kockáztass, ne szólj neki. Ha normális, akkor nem fog ezen kiakadni, mert miért ne vigyázhatna a nagyi a gyerkőcre? Csak egy estéről van szó.
2012. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, biztos, hogy örülni fog neki! A gyereketeknek is jó helye lesz, mégsem egy idegenre bízod rá! Jó hallani, hogy vannak még ilyen férfiak mint te.
2012. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó ajándék,ilyen férj kellene sok nőnek...:):):)
2012. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

vigyázott már a kicsire anyukád?

mert ha nem,akkor lehet azon fog járni az esze


de ha vigyázott már,akkor tökéletes ajándék,sok olvasó irigyli most a feleséged :)

2012. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Respect, öregem. Te vagy minden nő álma. :)
2012. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Hogy sikerült az este?Örült a párod?

2012. febr. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!