Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most volt a diplomaosztóm. A...

Most volt a diplomaosztóm. A nővéremtől "járt" volna ajándék, de nem kaptam semmit, csak valami ócska kifogást (azért nem hozott virágot, mert nem tudnám hova tenni (?! ) ). Tehetek rá megjegyzést, vagy fortyogjak magamban örökre?

Figyelt kérdés
Ilyenkor szokás ajándékozni, én is adtam a nővéremnek egy értékes kis ezüst tárgyat. Amúgy jóban vagyunk a nővéremmel (eddig azt hittem). Névnapon is köszöntjük egymást. Eddig ilyen nem fordult elő. Anyagilag sem lett volna gond.
2012. febr. 6. 10:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
14%

Hát elég furcsa dolog... De ettől azért összeveszni szerintem nem kell. Inkább ne törődj vele.

Lehet, hogy valami meglepetést tervez, nem? :)

2012. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
30%
Küld el az anyjába
2012. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
31%
Hát valóban bunkó dolog,hogy nem vett semmit.De szerintem ha ezt szóváteszed,akkor csak "megmérgezed" a köztetek levő viszonyt.Ő erre nagyon be fog sértődni,az az érzésem.
2012. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

Először is: ez legyen elkövetkező életed legnagyobb gondja! (Rosszindulat nélkül.)


Ha jóban vagytok, miért nem ültök le és mondod el neki, hogy ez megbántott Téged? Csak egyszerűen őszintén. Ne vágd a fejéhez, csak mond ki magadból. Lehet, hogy meglepő válasz kapsz. Legyél őszinte, de udvarias.

2012. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne bántsd.Lehet egész egyszerűen nem volt pénze,amit kínos lett volna megmondani.Lehet,hogy ő sokkal rosszabbul érzi magát mint Te.
2012. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Furcsa dolog, ez tény. De neked jobb lesz attól, hogy fortyogsz? Mert szerintem nem...
2012. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet, hogy később fogsz tőle kapni valamit? Valami olyat, amit nem tudott volna a kezedbe nyomni. Csak egy ötlet, de lehet, hogy ez van a háttérben.


Viszont gratulálok a diplomádhoz!

2012. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj, de ajándékot elvárni, hogy járt volna, nagyon ellenszenves dolog nekem. :S Szokás vagy nem, az mindegy. Ha amúgy jó köztetek a viszony, akkor biztos megvolt rá az oka, hogy nem adott semmit. Az is lehet, hogy úgy gondolta, családi ajándékot kapsz, mindannyiuktól egyvalamit.
2012. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%
A viszonosság alapján igenis "járt" volna. Kérdezz rá óvatosan, de nem bántón.
2012. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Természetesen nem akarok magamban fortyogni, jobb lenne nem törődni vele, de én sajnos általában nehezen teszem túl magam a dolgokon.

Egyébként már az is nagyon kegyes volt a részéről, hogy egyáltalán eljött. Egy héttel előtte felhívott, hogy lehet, hogy nem tud eljönni. A gyerekeire fogta, aztán meg a szüleinkre, ezt most nem részletezem, de nagyon önző, érzelmi zsaroló tud lenni. Kiderült (nem tőle), hogy nem igazak azok a kifogások, amiket az előbb írtam, hanem csak az arckezelése került veszélybe az én diplomaosztóm miatt. Aztán apukám győzte meg, hogy jöjjön el.

2012. febr. 6. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!