Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan tudok beszélni...

Hol és hogyan tudok beszélni egy gyámügyessel úgy h ne tegye meg hivatalból a feljelentést amint elmondom neki a gondomat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha oka lenne megtenni a feljelentést, akkor nincsolyan, hogy mégsem, mert ebben az esetben ö is büntetendö lesz, és az állását is elveszti.


Ettöl függetlenül sem értem, hogy ha komoly baj van valakivel, akkor miért akarsz valakivel úgy beszélni, hogy mégse történjen semmi?

Mert ha gyereket/fiatalt bántalmaznak, akkor az nem megoldás, hogy beszéltek róla, attól semmi sem változik.

2012. febr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

csak mielött bármi történne szeretnék beszélni vkivbel h mi fog majd azután történni,és mire lehet majd számítani,stb...

Fontos lenne h tudjam. csak nem merek besétálni a helyi családsegítőbe mert félek h már egyből meg is indítják az eljárást.


Nincs vmi zöld szám amit fel lehet hívni?

2012. febr. 14. 07:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod felhivni öket telefonon (nyilvános számról, nem otthonról vagy mobilról, mert azt egyböl vissza lehet azonositani), de nem biztos, hogy tényleg sokat mondanak.

A másik megoldás, hogy itt leirod kicsit részletesebben a problémát, és megkéred, hogy szakemberek válaszoljanak. Igy lesz a válaszok között értelmes is, de egy csomó hülye is fog irogatni, ezekkel nem érdemes foglalkozni.


Azt nem tudom, hogy van-e segélykérö vonal, lehet hogy lesz, aki tud neked erre válaszolni.

2012. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elég hosszú a történet,jobb lenne beszélni inkább vkivel...
2012. febr. 14. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Téged bántalmaznak és félsz, hogy megtorolják a szüleid?...vagy csak az apád?
2012. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem engem bántalmaznak,hanem az egyik családtagom a kicsi gyerekét.
2012. febr. 14. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!

szociális munkás vagyok, írd le ha gondolod, és megpróbálok támpontot adni, merre haladna a dolog!

2012. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szociális szférában dolgozom,nekem is írhatsz...
2012. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!