Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelentést szeretnék tenni...

Feljelentést szeretnék tenni a bántalmazó apám ellen. Mégis hogy?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta megver, nem csak egy két pofonról van szó.. Nem fogok regényt írni, a kérdés ennyi. :( Kérlek A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK! Mi kell ehhez? Csak sétáljak be a rendőrségre..? Vagy ezt tanúsítania kell még valakinek mellettem?
2012. febr. 11. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A bántalmazás elég súlyos vád, így bizonyíték (látlelet) vagy tanú nélkül nem lép semmit a rendőrség. Esetleg gyermek-család védelmisekkel vedd fel a kapcsolatot.
2012. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy kiskorú vagy-e, vagy sem. Ha igen, akkor a védőnő mindenképp tud segíteni, akihez a lakóhelyed szerint tartozol. Ebben az esetben, ha édesanyád veletek él, akkor semmi gond, de ha nincs hozzátartozód, aki gyámság alá vesz majd, akkor állami gondozásba is kerülhetsz.


Ha nagykorú vagy akkor menj a rendőrségre, bár sokmindent ők nem fognak csinálni, amíg "nem folyik vér". Sajnos.


Remélem megoldódik a helyzeted!

2012. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Be kell menni a rendőrségre és feljelentést kell tenni.Esetleg egy látlelet jól jön.
2012. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bemész a rendőrségre, és elmondod, amit úgy érzed, hogy el kell mondanod. Én ezt tettem. Viszont eléggé kiábránditó dolog, ugyanis csupán 2 évet kapott, azt is felfüggesztve.
2012. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Faxa.Adócsalásért meg hasonló sz.rságokért többet lehet kapni.Látszik,hogy a pénz a minden ebben a sz.ros r.hatt g.ci világban.Bocs,de ez mostkijött.


Kérdező,szerintem is fordulj a védőnőhöz.Vagy én pl a háziorvosommal nagyon jóban voltam,benne én lehet,hogy megbíztam volna,hogyha ilyen súlyos a helyzet.Vagy valami közeli rokon,nagymama,talán ők is tudnak segíteni.A rendőrséghez én nem fűznék túl sok reményt,bár ki tudja,meg lehet próbálni.

2012. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!