Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnő és az unokabáty...

A barátnő és az unokabáty között. Mit tegyek, barátnőárulásnak számítana?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, sok minden miatt szeretem, de elég könnyűvérű, anyagias, kihasználós (férfiakat) lány... Van állandó barátja, akivel persze macska-egér viszonyban vannak, mellette pedig olyan "pasijai", akikkel lefekszik, fuvaroztatja magát ide-oda, megvetet magának ezt-azt... Nemrég szemet vetett az unokabátyámra, helyes is, pénze is van azért... Ez engem zavar, mondtam is neki a bnőmnek, hogy neki van barátnője, hagyja... Azt mondta, hogy "jó, nem is érdekel", de én tudom, hogy ez nem így van, mert azóta is próbál a közelébe férkőzni valamilyen módon... Én nem akarom megbántani a barátnőmet, de nem akarom, hogy kihasználja az unokabátyámat! Aki eddig rá sem fittyent, de amilyen a barátnőm, nem biztos, hogy sokáig így lesz... Nagyon be tudja magát vetni, direkt azt élvezi, mikor megszerzi a férfiakat... Mit tegyek szerintetek? Ha sikerül az unokabátyám közelébe férkőznie, hogyan szóljak neki (u.bátyámnak)? Ez barátnőárulásnak számít?


L20


2012. febr. 14. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért számítana annak? Döntsd el, hogy ki a fontosabb, egy ribanc "barátnő", vagy egy családtagod.
2012. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
legjobb védekezés a megelőzés: szólj unokabátyádnak hogyvan ez a barátnőd,te nagyon szereted, de olyan amilyen, és nem örülnél ha viszonozná közeledést.
2012. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy jobb lenne neki előre szólnom? Mert akkor megpróbálom elhívni most egy kávéra, aztán akkor, mert tényleg nagyon féltem. :/
2012. febr. 14. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jobb lenne előre szólni, igen.. mert akkor ő eldöntheti hogy hagyja magát kihasználni miközben kihasználja a lányt, vagy nem fog foglalkozni vele.Ha utólag mondanád neki már késő lenne
2012. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de ez egy barátnő?

Mit tudsz benne szeretni?

Egy gátlástalan dögnek tűnik, aki tojik az úgynevezett barátnője fejére.

Te megkérted valamire ő meg nem tiszteli sem a kérésed-ami jogos-sem a barátságotokat, sem a családodat, és nem tiszteli egy kapcsolat szentségét.

Az ilyet úgy vágnám élből szájba, hogy elfelejtené hanyadikán van elseje.

Először is mondd meg neki egy kicsit határozottabban a véleményed. Talán felhívhatnád a figyelmét arra, hogy elmesélheted az unokabátyádnak milyen nő. Neked jobban hisz elvégre a rokona vagy. Ha ezen besértődik akkor tudod, hogy kivel kéne megszakítani a kapcsolatot.

Az unokabátyádnak meg mindent elmondanék mert utána joggal vonhat kérdőre, hogy miért nem szóltál neki arról milyen a csaj. Persze ha képes egy normális barátnőt dobni egy ilyenért akkor megérdemli.

Bocs. De ha rendes a srác akkor egyértelmű, hogy ellátom infoval csak a békesség kedvéért.

Itt most nem egy ribi "barátnő" a fontosabb.

2012. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy szegénységi bizonyítvány is rólad, tudod, madarat tolláról, embert barátjáról.
2012. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, beszéltem is vele :)
2012. febr. 14. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!