Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy legjobb barátnő?...

Szerelem vagy legjobb barátnő? Melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés

1.Neked melyik a fontosabb?

2. leírom az én történetem és kérlek írjatok véleményt ti mit gondoltok erről a helyzetről.


van?! egy legjobb barátnőm. általános iskola óta ismerem.felsőbe(5.osztály)lettünk igazán jó barátnők.közel laktunk egymáshoz, egy iskola minden adott volt tehát szinte mindennap együtt voltunk,hétvége se telt el úgy, hogy ne találkoztunk volna.

elballagtunk mindketten másik iskolába és ő el is költözött de még így is csak fél óra az út egymáshoz.az iskolánk 10percre van egymástól.neki is lettek új barátnői nekem is de a mi barátságunk szorosabb volt és eleinte még mindennap találkoztunk iskola után.ugye tanulás ilyenek ez megváltozott de heti 4x találkoztunk mindenféleképpen.9osztály második felébe összejött egy fiúval.. 1-2hónapig még minden rendbe volt de utána minden megváltozott.. 1héten egyszer találkoztunk aztán kéthetente.. beszélni mindennap beszéltünk facebookon:D de nyár után teljesen megváltozott mindennél fontosabb lett neki a barátja. persze igen szerelem megértem én.. de ő ilyen gyorsan elfelejtette, hogy mi ilyen jóba voltunk? havonta 1x találkozunk persze én kerestem.. a barátjával minden reggel találkozik és suli után is MINDENNAP összefutnak. hétvégente is mindig vele van.. 2hete megkérdeztem, hogy eljönne e bulizni velünk pénteken a barátjánál pedig szombaton aludna.. 1 helyre engedték el és gondolkodás nélkül a barátját választotta. irtam neki, hogy nem is vártam tőle mást és azóta nem is beszéltünk mert ő se ír rám és én sem..tudom, persze kifogunk békülni de én ezt már nem tudom elfogadni.fiatalok vagyunk még 16évesek szerintem ilyenkor kéne még bulizni ilyenek, én nem hiszem el, hogy 1napot nem bírt volna ki nélküle.. ti mit tennétek a helyembe? vagy kinek adtok igazat?

ha belegondolok a sok emlékbe én sírni tudnék.. soha nem gondoltam volna, hogy egy fiú ennyire közénk tud állni..hiányzik nagyon de kezd bennem átalakulni már ez a 'legjobb' barátnő dolog... már nem hiszek ebben:/


2012. febr. 7. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
1%
A legjobb barátnőségek két évig tartanak, pláne ilyen korban. na csókolom. ha meg ezen összevesztek nem is igazi, de egyik sem. inkább kezdj el heroinozni, neked már úgy is véged ilyen problémákkal...
2012. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szóval akkor olyan régóta még nincsenek együtt, ugye?

szerintem rá fog jönni a csaj, hogy hiányzol neki, én is próbálom összeegyeztetni a barátomat a legjobb barátnőmmel.

hétvégéket mondjuk sokszor osztjuk meg vagy barátnőm is jön oda ahova barátommal megyünk

viszont ha egyszer szétmennek sírva fog hozzád szaladni és folyton a nyakadon fog lógni... ilyen barátnőm is volt

18L

2012. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) 10éve ismerem és 6éve legjobb barátnőm:) figyelj, én olyanok válaszát várnám akiknek VAN legjobb barátnőjük.mivel neked nem volt ezek szerint így nem tudhatod mennyire szar tud lenni amikor 6éves barátságot eldob egy pasiért..:)
2012. febr. 7. 19:15
 4/10 A kérdező kommentje:

második: igen még 1éve sincs.jó lenne ha ő is ilyen lenne, hogy próbálja összeegyeztetni azt, hogy mindkettőnkre legyen ideje de nála sajnos ez nem így megy:/

úgy érzem, hogy egy jó ideig még nem szakítanak annyira nagy az összhang még nem veszekedtek semmin.. :D tehát ezt nem fogom megtudni szerintem már mi lenne ha szakítanának ..

2012. febr. 7. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok. középsuliba lett egy legjobb barátnöm. ugyanaz volt mint nálad majdnem. a suli abbahagyásával mi is eltávolodtunk azt hittem ennek löttek.közbe mindenki pasizott és a szerelem az eleinte nagyon fontos,akkor csak ö létezik!

a legtöbb felnöttnek nincsenek barátai. legalábbis ahol lakom ott nem látok nagyon ilyet...mindenki melozik és rohadt fáradt, család, gyerek.

elöbb utobb minden véget ér .DE!

én is hisztiztem bnömnek hogy nem törödik velem meg kifogásokat gyárt. de elfogadtam hogy ilyen és én se nagyon kerestem. most ott tartunk hogy évente egyszer vagy kétszer találkozunk és olyankor olyan mintha el sem váltunk volna, ugyanugy tök jol érezzük magunkat! és ez a barátság!aki évek multán is ugyanugy fogad mintha el se mentél volna!

2012. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és ha mindkettö fontos akkor természetesen mindkettöjükre kell idöt szakitani!
2012. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Álatlában így szokott ez lenni,ha az ember szerelmes.

Ő most annyira szerelmes,hogy nem veszi észre,hogy közben elveszíti a barátait.Nem kell arra várnod,hogy szakítsanak,mert idővel,ha a szerelem nem lesz már olyan nagy,akkor keresni fog,feltéve,hogy te is annyira fontos vagy neki,mint ő neked.

Én 22 éves vagyok és 16 éves voltam amikor összejöttem a mostani párommal.Nekem is volt egy legjobb barátnőm,akivel sülve-főve együtt voltunk,egészen addig,amig nekem nem lett pasim.Onnantól kezdve kevesebbet találkoztunk,de én azért mindig igyekeztem rá is időt szakítani.Beszélgettünk is erről és mondta,hogy neki kicsit rossz,hogy nem talákozunk annyit,mint előtte,de megérti,hogy nekem már van más is,akire időt kell szentelnem.Idővel neki is lett párja és ő is megtapasztalta,hogy milyen az amikor az ember fülig szerelmes és minden más megszűnik létezni számára.Már ő is lassan 3 éve együtt van a párjával,de még mindig ő a legjob barátnőm.Igaz,hogy néha egy hónap is eltellik mire tudunk találkozni,de hetente beszélünk telefonon és mindig tudjuk,hogy mi van a másikkal.Nálunk az is közrejátszik,hogy más-més városban dolgozunk és így még kevesebb időnk van találkozni,de emiatt nem nehezteleünk egymásra,mert ez az élet rendje!

Az olyan barátságok,amről te is írsz,hogy napi szinten együtt vagytok,kizárólag tinikorban lehetségesek,amig az iskolán kívül nincs más elfoglaltságotok és a fennmaradó időt együtt tudjátok tölteni.Idővel ezek a dolgok változnak,belép a képbe a párkapcsolat,a munka,ill később majd a család.Kinél előbb,kinél később jön a változás,a barátnődnél most jött el az ideje.

Persze a te szemszögedből nézve,érthető,hogy sértettséget érzel,mert a barátnőd hanyagol,de hidd el,hogy nem felejtett el,csak neki most van valami új,érdekesebb dolog az életében.

Nem tudom,hogy próbáltál-e már beszélni vele erről,de egy próbát mindenképp megér,hátha sikerül kompromisszumot kötni,hogy mindenkinek jó legyen!:)

22/L

2012. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legeslegjobb barátnőddel se oszthatod meg az életedet. Engedd meg neki, hogy a maga életét élje, és te is éld a sajátodat. Egyszer majd megint összetalálkoztok, lehet, hogy sok év után, lehet hogy nagymamaként megint legjobb barátnők lesztek.
2012. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezen a korszakon a legtöbben átesnek. Nekem is van legjobb barátnőm immáron 12 éve lesz (jézusom :D), még általános iskolai barátság. És bizony mindketten végigjártuk ezt, hol én tűntem el, hol ő. Az összeveszés minden lépcsőfokát szintén. Először nekem lett barátom, akkor 3 évig nem igen találkoztunk, illetve nagyon ritkán. Ő belekeveredett egy rossz társaságba, mindig igyekeztem segíteni neki, kihúzni belőle. Majd leköltözött vidékre szintén 3 évig nem találkoztunk. Aztán egy ideig elég gyakran, a szüleivel 1 utcával odébb költöztek, mint ahol mi laktunk. Aztán ő megint eltűnt egy évre, szintén pasi miatt, szintén vidékre. Aztán szakítottak, azóta nem hanyagoljuk el egymást, pedig elég fáradt munka után, neki is van párja, nekem gyerekem, de meg tudjuk oldani a találkozókat.

Hidd el, amint szakítani fognak vagy hiányozni kezdesz neki, keresni fog! Ha nem, akkor meg sosem volt igazi a barátság.

24/N

2012. febr. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát figyelj ha a barátnőd a pasiját választotta helyetted akkor nem igaz barát. (bocs) Tulajdonképpen ha igaz barátod lenne akkor mindig minden körülmények között tudna rád időt szánni. Mindenféleképpen próbáld mg vele megbeszélni ezt az egészet mármint a barátnőddel és ha a beszélgetés után se sikerül közös nevezőre jutnotok akkor pedig ne törd magad ne rágódj ezen. :)
2012. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!