Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit beszéltek napközben a...

Mennyit beszéltek napközben a férjetekkel telefonon? Föleg az érdekel akik ingyen telóznak egymással

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen telózunk, de igazából ettől még nem beszélünk többet, mint egyébként. Dolgozik, én is dolgozom, nem zavarjuk egymást feleslegesen. Ha van valami, akkor persze felhív/felhívom, de csak úgy csevegni nem szoktunk napközben.
2012. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Ha nincs semmi megbeszélnivalò, akkor is beszélünk kb. 2x, ezek rövidek, 1-2 perc.
2012. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én kb 10x de sokszor furán néznek rám
2012. febr. 14. 20:35
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi sajnos csak négy napot vagyunk együtt a héten. Azokon a napokon, amikor nem találkozunk összesen 1-2 órát telefonozunk. A többi napon pedig egyáltalán nem :)
2012. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Mi egy munkahelyen dolgozunk szóval....de ha külön műszakban vagyunk akkor minden szünetben felhív miután megkajált ez összességében 20 perc, ha a szüleinél van akkor napközben többször is felhív és beszélgetünk jó ideig (ezt nem tudom összesen mennyi lehet, 1-2óra kb részletekben )mikor nem lógnak a nyakán azon kívül éjjel nappal együtt vagyunk de mikor még külön éltünk is éjjel nappal beszélgettünk. Mi ilyen pár vagyunk, tudom elég furának hangzik ez a kívülállóknak,de most is úgy faljuk egymást mint anno 17 évesen mikor megismerkedtünk.
2012. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
jah, és estére jut az egy óra beszélgetés, a maradék egy óra pedig napközben megy el, azok 5-10-15 perces beszélgetések.
2012. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ne törődj vele hogy furán néznek rád, ha a párod is olyan mint te akkor ne érdekeljen más, szeretitek egymást szoros a kapcsolat,megnyugtató a másik hangja, a többi mit számít? :)
2012. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Bár még nem a férjem, de:

Nekünk voda Egy+Egy szolgáltatás van bekapcsolva, így 4 forintért beszélünk egymással percenként.


Tegnap estefelé pl. 1 óra 6 percet beszéltünk, ma délután kb. kétszer fél órát. Ő kamionozik, úgyhogy head-szett, az én fülemre meg rásül a teló ennyi idő alatt :)

2012. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi is ingyen beszélünk,nem mindennap dolgozik a férjem,kettő meló,kettő itthon,de mi elég sokat hívjuk egymást,mondjuk én itthon vagyok a kisfiunkkal,de amíg dolgoztam is elég sokszor beszéltünk,mindkettőnk munkakörébe belefért.2-3 óránként biztosan,de van hogy gyakrabban.
2012. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ingyen beszélünk, kb 3-4 percet ebédszünetbe. Majd amikor ő végez, akkor hív, és akkor kb amíg haza nem ér beszélünk. Kb. 15 perc.
2012. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!