Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ubul, mint keresztnév?

Ubul, mint keresztnév?

Figyelt kérdés
A feleségem ragaszkodik az Ubulhoz, ha fiú lesz, de én ezt nem vagyok hajlandó elfogadni. Már százszor átrágtuk,de hajthatatlan. Mit tegyünk?
2012. febr. 15. 09:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Hát nekem sem tetszik, szerintem sokaknak nem. Próbáld meg azzal meggyőzni, hogy sokan csúfolnák valószínűleg, azt meg csak nem akarja a gyereknek.... Reménykedj, hogy lányotok lesz. :) De egyébként azt én nem értem, hogy a feleséged nem enged.... Azért ezt nem csak neki kizárólagosan volna joga eldönteni, hanem neked is van beleszólásod. Mégis ezt hogy gondolja? Nem hinném, hogy nem találnátok olyan nevet, ami mindkettőtöknek tetszik. Legfeljebb adjátok az Ubult másodiknak és akkor nem igazán kell haszálnia, ha nem akarja.
2012. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
90%

Ne sújtsátok ezzel a gyermeketeket :) Győzd meg a feleségedet, hogy jobb, ha megkímélitek a kisfiút a csúfolódóktól az óvodában/iskolában. Pláne ha esetleg majd elolvas egy Garfield képregényt...Szerintem sok embernek az Ubulról a nyáladzó, hülye kutya jut eszébe :))

Mondd el neki, hogy sokkal könnyebb lenne egy olyan névvel élnie a világban a fiúnak mint pl a Tamás vagy a Gergő. Ha pedig különlegesebb nevet szeretne, abból is van elég ami nem egy ebre emlékeztet.

Mindazonáltal, ha lány lesz, nem lesz probléma ezzel, de azért remélem a Brünhilda nem jut eszébe a kedves párodnak :DD

2012. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 gomzoli ***** válasza:
100%

Szörnyű! Ugyanígy lehetne Töhötöm, Zebulon, Hümér vagy Edömér is!

Ne csesszetek ki azzal a szegény gyerekkel! És majd hogy becézitek? UBI?

2012. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megmutatom a véleményeteket a feleségemnek,hátha jobb belátásra tér, de sajnos van egy barátnője,aki adja alá a lovat.
2012. febr. 15. 09:54
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
A párod ennyire szereti a Garfildot? A kutyát hívták úgy h Ubul :D
2012. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor lattam mar itt, hogy hulye nevekrol kernek velemenyt, de ez volt az elso alkalom, hogy hangosan felrohogtem.

Tengerimalacnak elmenne ez a nev.

2012. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 gomzoli ***** válasza:
97%
A barátnőjét meg rúgd jól pitschán! Ne ő pofázzon bele a névadásba, nem ő csinálta a gyereket, semmi köze hozzá! A feleséged meg szégyellje magát, ha egy ilyen barátnőcske szava neki többet ér, mint a férjéé, aki ráadásul a születendő gyerek apja! Itt az idő, hogy kihúzd magad, és felemeld egy kicsit a hangerőt, apukám!!!
2012. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%

Elképzelni sem tudom, hogy hogyan tetszhet bárkinek is ez a név.. Én még tengerimalacnak se adnám, nem hogy embernek.. Férfinak.. szegény gyerek :/


22/l

2012. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 gomzoli ***** válasza:
100%

Én az ékszerteknőst neveztem Ubulnak. Még a Hahotában olvastam anno egy ilyen kis versikét, onnan volt az ihlet:

"Furcsa állat ez az Ubul, négy lába van, mégis gurul..."

2012. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegény gyerek.
2012. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!