Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarom jutalmazni anyukama...

Meg akarom jutalmazni anyukamat a jutalmakért. De mit csináljak? Rajzoljak, irjak verset vagy mi? Adjatok ötletet hogy mit csináljak [pl. :irjak verset, rajzoljak, stb. ] és hogy mit. [pl. :rajzoljak spongya bobot]

Figyelt kérdés
Anyukám mindig megjutalmaz valamivel ha valamiben ügyes voltam. Most elhozott engem nyaralni.
2012. febr. 15. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2012. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet rossz ez a téli nyaralás.
2012. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyukád nyilván nagyon szeret Téged. Bármit csinálsz örülni fog neki. :)

Édesanyám is elrakott minden rajzot, fogalmazást, verset, amit az évek során alkottunk neki. Mi heten vagyunk testvérek, úgyhogy összejött egy pár doboznyi. :D

2012. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ha rajzolsz, ne Spongya Bobot rajzolj szerintem, hanem valamit magadtól! Emlékezetesebb, mint ha akár lerajzolod neki 80 év Walt Disney szereplőit élethűen. :)
2012. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami olyat kellene csinálnod akár a rajz mellé, aminek konkrétan ő érzi a hasznát. Pl ha este fáradtan ér haza csinálj neki vacsorát ( itt nem feltétlen kell nagy dolgokra gondolni) vagy kérhetsz más felnőttől segítséget. Vagy mosogass el, segíts a házimunkában. Anyukám mindig ezeknek a dolgoknak örült a legjobban. Mikor hazaért a munkából és nem ezekkel kellett kezdenie.És mikor megcsinálod ezeket akkor mond el neki hogy azért teszed mert nagyon jó anya.
2012. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
öleld meg és adj neki egy nagy puszit
2012. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd azt neki hogy köszönöm anya hogy ilyen jó vagy hozzám és ennyire szeretsz, mondd neki hogy nagyon hálás vagy mindenért amit tőlle kaptál és hogy nagyon szereted. Hidd el ezek a szavak többet érnek bármilyen rajznál.
2012. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi h ilyen későn de minden vlaszíronak köszönöm!
2013. dec. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!