Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mivel lehet meg, , Jutalmazni"...

Mivel lehet meg, , Jutalmazni" a papagájt ha mondjuk ki mondott egy szót? Vagy ha odajött az ujjamra?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy a magokon kivül még mit lehet neki adni?

Gyümölcsöt diót mogyorot...és még?

Erre lennék kiváncsi!


köszi a válaszokat a hülyeségek nem érdekelnek!


2011. márc. 27. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
az enyém szereti az almaszeleteket meg a sima kekszet. meg ha eszek vmit akkor picit rakok a ujjamra és lecsipegeti róla. kávát ne adj neki, 1 kiskanálnyi kávét adtam neki mert a piszok kinézte a kezemből:) és kiengedtem a házban háát ami utba jött azt leverte. ugy repült mint a grippen
2011. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beus35 ***** válasza:

Ha hullámos papagáj,akkor diót ne adj neki!!

Mag nélküli gyümölcsöket szeretik,kekszet,szárított kalács!!

2011. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem szabad nekik adni narancsot, káposztát, karfiolt,spenótot, sóskát, kelbimbót, paprikát, avokádót, citromot, diót, fekete napraforgót, mogyorót.

Ehetnek almát(mag nélkül), ananászt, szilvát(mag nélkül), fügét, datolyát, barackot(mag nélkül), banánt, kivit, epret, szedret, málnát, cseresznyét(mag nélkül), meggyet(mag nélkül), szőlőt, dinnyét, főtt krumplit(nyersen mérgező), répa féléket, tököt(főve), házi salátaféléket(a bolti a permetezés miatt mérgező), kukoricát, uborkát, céklát, borsót(főve), babot(főve), lencsét(főve), főtt rizst, főtt tojás(30 percig főzve), szárított kenyeret, háztartási kekszet.


Az előbb felsoroltakon kívül más emberi ételt nem szabad nekik adni. Tehát kávét sem. Az első válaszolónak meg sajnálom a madarát.

2 mondat egy megbízható oldalról: Semmiképpen ne adjunk még akkor sem, ha a madár annyira könyörög, emberi ételeket neki. A sütemény, szalámi, kolbász, ropi, chipsz, sonka, nyers hús, csokoládé, kávé stb. adása jópofának tűnhet, de a madár életébe kerülhet!

2011. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és én fürtös kölessel szoktam jutalmazni.
2011. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké akkor diót ne adok.Mert én egy hullámos papagáj oldalról olvastam hogy lehet nekik adni diót.
2011. márc. 27. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak diót hanem ezeket se kaphat: mogyoró, narancs, káposzta, karfiol, spenót, sóska, kelbimbó, paprika, avokádó, citrom.
2011. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!