Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha összeköltözést, továbbl...

Baj ha összeköltözést, továbblépést tervezek az első kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

17 éves voltam mikor összejöttem a barátommal, most vagyok 22. Ő nekem az első komoly kapcsolatom, neki én úgymond a sokadik vagyok. Komoly kapcsolatba neki is az első, de előttem voltak neki rövidebbek meg futókalandok, ahogy szokás. Oda ért a kapcsolatunk, hogy hamarosan összeköltözünk és lehet, hogy az eljegyzés is megtörténik. Viszont sokan vannak körülöttem akik folyton mondogatják, hogy meg fogom bánni, nem éltem ki magam és hasonló dolgok. Tény, hogy nem éltem ki magam, nem kalandoztam, hanem jóformán egy komoly kapcsolattal kezdtem, de most még nem is érzem szükségét a dolognak.

Tényleg hülyeséget csináltam? Magamtól meg sem fordulna a fejemben, de egyre többet kapom meg, hogy bajok lesznek a részemről, meg el fogom hagyni a páromat előbb vagy utóbb. Én őt nagyon szeretem, harmonikus kapcsolatunk van, nagyon rendes férfi és bízok is benne.

De elkezdték a bogarat a fülembe ültetni és már én is rosszul érzem magam...


2012. febr. 17. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:

ne hallgass rájuk, magukból indulnak ki.

Igenis, költözzetek össze, de ne kössétek össze az eljegyzéssel. Ha az együtt élés is jól megy, akkor házasság. Ha meg nem megy jól, volt együtt 5-6 felejthetetlen évetek. Azért nem belevágni valamibe, mert hátha... Szóval sok sikert.

2012. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! Nem sietjük el a dolgokat meg amúgy sem az a fajta vagyok, aki tényleg sürgeti az eljegyzést meg mindent. Így is sokat vagyunk egymásnál, mos majd kiderül milyen együtt lakni:)
2012. febr. 17. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebbe a cipőben járok, mondjuk nálunk a barátomnak is én vagyok az első kapcsolata. Nagyon szerelmesek vagyunk mi is tervezzük az összeköltözést :)


Az h nem éltem volna ki magam az meg azért hülyeség, mert attól h most az a menő aki 25 pasival lefeküdt minimum életébe??? Én az ilyet hívom k*rvának..


Sok boldogságot nektek és ne hallgass senkire, te így vagy boldog :)

2012. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy elültessék a bogarat!


Én az 5. "fiúmhoz" mentem feleségül, és én is hallgathattam, hogy "na majd jól meg fogod bánni, hogy nem élted ki magad". Sokan elfelejtik, hogy a házasság nem egyendő a börtönnel, sem pedig a halállal, attól még, mert valaki komolyan gondol egy kapcsolatot, élhet teljes életet!

2012. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a sok beteg felfogás: "nem élted ki magad"

Én is 22 vagyok, 4 éve a párommal, mikor ezt hallom úgy kiosztom az embereket. Mi az hogy kiélni? mert nem volt hetente más barátom, nem "smároltam" minden hétvégén a discoban mással?

Lehet valakinek ezek fontosak, de van akinek nem ez az élet.

Kimozdulni a párommal is kitudunk. Bulizni, szórakozni is.

Olyan idióta felfogás ez. Alig várom már hogy mi is összeköltözzünk.

2012. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen.. Volt részem pár pasit megismerni nem túl közelről, nekem nem életfontosság, hogy minél többnek aláfeküdjek. Amúgy is az a fajta vagyok, hogy nem is tudnék, csak akibe igazán szerelmes vagyok. Csókolóztam többel, de van azokból is amit megbántam mert visszagondolva nem is tetszettek:S

Na mindegy, engem nem érdekelnek az ilyen dolgok, talán rájönnek a csesztetők, hogy abba kéne hagyni.

2012. febr. 17. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet irigyek hogy ilyen hamar ráakadtál/akadtunk a boldogságra, mert ők egy emberben sem találják amit mi az elsőben megtaláltunk:)
2012. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zediac válasza:

Éld meg ezt a kapcsolatot, és élvezzétek egymást, mindaddig, amíg tart. Hagyjátok meg még magatoknak az időt, hogy tapasztaljatok. DE...

Ne kapkodjatok el semmit, hisz még fiatalok vagytok. Ne adjátok fel teljesen a függetlenségeteket, legyen saját kereseted, és gyereket vállalni is ráértek ( pszichológusok tesztjei szerint az idősebb szülők gyerekei inteligensebbek lesznek )

Az emberek érzelmei megváltoznak, és a szenvedély idővel ohatatlanul szeretetté és megszokássá enyhül. Ritka az olyan pár, akik fiatalon jönnek össze, és szerelmük a sírig tart.

DE...

Ez nem tragédia, mégha ezt nehéz is elhinni abban a pillanatban. Ha az ember összeköltözik azzal akit szeret, roppant izgalmas eleinte, de idővel hétköznapokká válik, és akkor bizony, főleg ha az ember fiatal még, pár év elteltével jöhet valaki aki lehet munkatárs, vagy ismerős, és elkezd hatni ránk, vagy párunkra. Óhatatlanul ilyen ez. Az emberben két vágy munkálkodik ilyenkor: a biztonság, a megszokottság utáni vágy, valamint az izgalom, az új utáni vágy.

E kettőség pedig elöbb-utóbb bomlasztani fog, vagy hazugságokba kerget bele. Ha pedig kiderül, oda a bizalom, és ha az elveszett nincs értelme folytatni, mert abban mindkét fél felörlődik. DE..

Ha szomorú vége is van valaminek, egyvalamit ne felejtsünk: a másik által teljesebbek lettünk, hisz sok dolgot megéltünk. Teljesebb emberként tekinthetünk a jövőbe, és ez megnyitja a kaput, valami új elött....

2012. márc. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!