Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » CSaládrajz elemzésében otthon...

CSaládrajz elemzésében otthon van-e valaki? Négy éves kisfiam családrajza a következő-ő az első és a legkisebb a lapon, középen, felette áll az anya, aki nagyobb, mint ő. Apa távolabb, a gyerekkel egy szinten. Egyikőnknek sem fogja a kezét.

Figyelt kérdés
A rajz inkább a lap jobb oldalára korlátozódik.aZ Anya alakja a legnagyobb.10 hónapja váltunk el...
2012. febr. 6. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt így, hogy nem látjuk a rajzot nem lehet elemezni, meg nem is etikus.
2012. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én tanultam gyerekrajzelemzést!

viszont ahogy így leírod tényleg nem lehet ennyiből elemezni, ahhoz sokka több szempont kell, látni kéne a rajzot is...

ha gondolod küld el privátba, és ha lesz időm szivesen elemzem majd valamikor... nekem gyakorlás, te meg megtudod mit jelent....

2012. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi,hamarosan bescannelem,és elküldöm:)
2012. febr. 6. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tanultál gyerekrajz elemzést azt is tudnod kellene, hogy nem túl jó megoldás, egy bescennelt, idegen gyerek rajzáról bármit is mondani az apukának. Ez ugyanolyan mit egy pszichoterápia, levelezőn nem igazán megoldható. Ki tudja milyen következtetéseket fogsz levonni! Kell a személyes kontaktus.
2012. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyébként tényleg igy van, hogy többet kéne akkor irni a gyerekről

és több rajzot kell elemezni, egyből nem lehet messzemenő következtetést levonni.

2. voltam...

2012. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20:41 viszont lesz az elemzőnek egy objektív véleménye, szerintem az is jó. annyira nem lehet félrenézni a legalapabb dolgokat pl fogjál-e egy ,ás kezét vagy nem, ki hol helyzekedik el a rajzon, ki a legkisebb, legnagyobb, mosolyognak-estb
2012. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!