Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kulcsot ad a lakásához, de...

Kulcsot ad a lakásához, de összeköltözni nem akar. Most mi van?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal. Tegnap nála voltam és azt mondta, van egy meglepetése. Nem tudtam, mire gondoljak. Végül egy kulcsot kaptam tőle. Az én fejemben persze már egyből az összeköltözés gondolata lebegett, ő viszont nem is említette ezt. Csak annyit mondott, hogy jó, ha nekem is van kulcsom hozzá.


Miért ad kulcsot, ha nem akar összeköltözni? Én ezt eléggé kihasználásnak érzem. Nem tudom, mit tegyek.


2012. febr. 18. 13:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Tök gyereke a felfogásod. Én meg azt nem értem te mit nem vagy képes ezen felfogni?!?! Szerintem te nagyon éretlen lehetsz, vagy kicsit butus.

Hány évesek vagytok?

2012. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

jaj,remélem nem az én párom vagy


Én is most adtam neki kulcsot a lakásomhoz,alig fél év után.

Azért hogy érezze,jöhet kérdezés nélkül.

Bár ugyis együtt jövünk-megyünk,de igy legalább nem kell csengetnie mint egy vendégnek,vagy ha elugrom boltba,ő fel tud jönni,vagy nem zárom be.

De összeköltözni még nem akarok,azt beszéltük hogy majd talán nyáron.

Remélem ő nem forgat ilyet a fejében mint te

2012. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

?! Kihasznál? Elmesélnéd, pontosan mit is értesz kihasználás alatt?


Az én olvasatomban ez egy AJÁNDÉK, amit kaptál tőle. Szégyelld magad, amiért ilyeneket gondolsz arról, aki kulcsot adott neked az életteréhez, életéhez, értékeihez... Adj hálát az égnek, hogy ilyet kaptál, mert NEM ÉRDEMLED MEG.

Egyébként meg praktikus, ha van kulcsod, ha mondjuk nála találkoztok, és véletlen előbb érsz oda a lakáshoz, vagy ha neki váratlanul közbejön valami, nem kell az utcán álldogálnod.

2012. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

lány a kérdező? lefeküdtél már vele? - gondolom, igen


egyrészt a bizalom jele, hogy felmehetsz, és nem fogsz rányitni valakivel


másrészt, megértem az értetlenkedésedet

amikor egy nő megosztja a testét, általában megosztja mindenét, és akkor furcsa, hogy a másik "lépésről lépésre" akar haladni.


De, hát a lányok adják könnyen magukat, ne csodálkozzanak.

2012. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

15:04


előtted 2vel válaszoló vagyok

nő vagyok,én adtam kulcsot páromnak (ő szülőkkel lakik még,én egyedül)

ne általánosits,látod,énse "könnyen adom magam"

2012. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Én is csak kulcsot kaptam először, úgy 2 hónap után, 2 hónapra rá már itt is laktam. A kulcs azért jött jól, mert pl mikor ő elment reggel dolgozni, de nekem nem kellett menni, maradhattam, aludhattam, reggeliztem és aztán mentem haza. Vagy megvártam míg hazajött. Aztán szép folyamatosan elhoztuk a cuccaimat. Ne spilázd túl, jó irányba halad a kapcsolat, ez szép gesztus volt tőle. Lehet, hogy összköltözne, csak nem akarja, hogy az hidd, hogy sietett.
2012. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15:12 sajnos lehet általánosítani! a te típusod a ritka és ez nagyon el szomorító!!! (13-14 éves lányoknál már az a szégyen ha még nem veszítette még el a legértékesebb kincsét, de ha még nem sz@pot le egy pár fiút az meg már halálos bűn!)
2012. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tesóméknál is így volt. Mindkettőjüknek saját lakása volt, de bátyám pár hónap múlva adott kulcsot a barátnőjének. Ez a bizalom jele. Nem kell ott lenned, amikor ő nincs, de mikor tudod hogy otthon van, csak egyszerűen kinyitod az ajtót és bemész, nem kell kiugrasztanod az ágyból, vagy a zuhany alól, hogy be tudjon engedni. Vagy például sógornőm fél órával tesóm hazaérkezése előtt felment, és mire tesóm hazaért a munkából palacsintával várta. Ilyenekre jó a kulcs. Azóta ők is összeköltöztek, összeházasodtak, gyerekük van, szóval nem nagyon kell szerintem kombinálnod. Örülj, hogy bízik benned, és kaptál kulcsot. A többire még ráértek.
2012. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Jómagam 3 hónap után kaptam kulcsot a hozzám közel levő lakásához, bár ő nem ott él. Együtt is választottuk ki a lakást, és mondta, hogy szerinte, és legfőképp számára ez nagy lépés, a bizalom jele. Mostanra másfél éve együtt vagyunk és szó sincs összeköltözésről, sosem jutott eszembe ilyenen aggódni. Szerintem nagy dolog,ha valaki beenged az életébe, a bizalmába, bármikor felmehetsz, lássuk be csak kényelmesebb ezáltal az életünk és ezt értékelni kell. A többi meg majd jön magától, ne akard siettetni! :)

2012. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi ebben a kihasználás?
2012. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!