Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura vagyok, nem akarnék...

Fura vagyok, nem akarnék összeköltözni senkivel mondjuk 1 év együtt járás előtt?

Figyelt kérdés

Persze ha szerelmes leszek másként fogom lehet gondolni, de nekem olyan idegen dolog hogy egy csomó lány ismerősöm már 2 hét, 1-2 hónap után odacuccol a pasihoz, esetleg annak szüleihez, vagy éppen a pasi költözik oda a lányékhoz.

Nekem ez olyan gyorsnak tűnik...


22/L


2012. jan. 8. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mindkét fél akarja, akkor nem lehet korai, mert nagyon egyetértek azzal a mondással, hogy "lakva ismeri meg egymást az ember" , ha meg nem megy a dolog, jobb ha mihamarabb kiderül:)

23L

2012. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 hét az tényleg érdekes, de felnőtt embereknél 2 hónap után egyáltalán nem durva dolog. Persze ez pároktól és helyzetektől függ, nem lehet csak idő és kor alapján megítélni a kérdést.
2012. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is így gondoltam, a mostani páromig. :) 2 hét után gyakorlatilag (bár elméletileg nem :D) ideköltöztem. :) észre se vettük. :)
2012. jan. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korfüggő ez a dolog. Én több mint egy éve vagyok együtt a barátommal, de furcsa lett volna, ha összeköltözünk úgy, hogy én 17, és meg 19 éves. Amúgy idősebb korban összeköltöznék vele pár hónap/fél év után, szerintem azzal semmi gond.
2012. jan. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A leghosszabb kapcsolatommal 4 év alatt nem költöztem, igaz, sokat aludtam nála. Nem is tudom "lakva" összeillettünk volna, pl. a néhány hétvégi napon még elviseltem, hogy nem lefekvés előtt van fürdés meg utcai ruhában befekszik az ágyba, de itthon allergiás vagyok az ilyenekre.


Egy másik kapcsolatomban 3 hónap után tulajdonképpen odaköltöztem, először csak hétvégéken voltam, majd egész héten. Őt "átneveltem" tisztaságkérdésben, takarítottam, főztem, vásároltam, tökjól megszoktuk egymást lakáskérdésben. Csak másban nem, vége lett. Először hülyén éreztem magam, hogy így benyomulok az életükbe, igyekeztem hasznos lenni, ha már ott vagyok.


A mostani barátomnál elég sokat vagyok. Vele is olyasmi, hogy nem tudom, mikor nem lenne majd korai ez a dolog.

Az 1-2 hónap tényleg nagyon gyorsnak tűnik, mi már több ideje vagyunk együtt, és mivel sok időt töltünk együtt ismerem a szokásait, azon kívül, hogy kissé pazarló, tökéletes :))


Olyan pasihoz, aki a szüleivel lakik nemigen költöznék, főleg ha nem nagyon lehet őket kikerülni és nem is ismerem őket igazán. Soha nem volt problémám senki szüleivel, csak hát akkor is 2 generáció...

2012. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes leszel, máshogy fogod látni!

Én, aki mindig is megfontolt ember voltam, mindössze 2 napig gondolkodtam azon, hogy a párom 1 hét után mondta, hogy költözzek oda hozzá, igent mondtam, rá 1 hónapra megkérte a kezem, szintén igent mondtam. Ma boldog házasok vagyunk :) Annyit azért hozzáteszek, hogy mi előtte 7 évig legjobb barátok voltunk, szóval mi aztán igazán jól ismertük egymást :)

Csak nekem mégis kockázat volt feladni az albérletem, mert mi van, ha mégsem jön össze... Ennyiért nem találtam volna később, meg amúgy is nehezen szokom hozzá az új dolgokhoz.. De lényeg a lényeg, hogy jól alakultak a dolgok :)

2012. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi 1 év járás után költöztünk össze 20 éves voltam,majd rá 8 hónapra összeházasodtunk,nagyon szeretjük egymást,van egy ismerősöm aki 1 hónap után vette el a barátnőjét,mára van egy kislányuk is és nagyon boldogok

22L

2012. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 20 éves voltam, mikor fél év után összeköltöztünk. ennek 4 éve. Nem gondolom,hogy korai, ez teljesen attól függ, hogy mennyire jó a kapcsolat, van-e munka, el tudjátok-e képzelni a közös jövőt. Szerintem.
2012. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az benne van, hogy a párom 4 éve ismerem, bár nem túl régóta vagyunk együtt, mégis sokkal közelebb állunk egymáshoz, mintha csak pár hónapja ismernénk egymást.


Volt barátom, akivel együtt laktam pedig mielőtt összejöttünk már 5 éve ismertem.


Olyan új pasival, aki korábban tök idegen volt szerintem nem költöznék össze pár hónap után.

2012. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól teszed, jobb ezt minél később!

29N

2012. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!