Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalt mondani...

Tudtok olyan oldalt mondani ahol barátokat lehet szerezni? (nem facebook)

Figyelt kérdés
Sajnos már tök kilátástalan vagyok, talán azért is írok már ide. Már nagyon rég óta csalódások hada ér barátnőkkel kapcsolatban... Egészen általános iskolás korom óta... Mindig megtalálnak az olyan emberek akik csak kihasználnak. Sajnálom, de segítőkész vagyok, szeretek az embereken segíteni és ezt persze mindig meglátják az emberek. Én debreceni vagyok 20 éves
2012. febr. 18. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

hoxa.hu

Ez egy fórum, nagyon jó, sok barátot szereztem már ott!

Próba cseresznye!

2012. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagyunk még így páran..

De igazából ne add fel, mondjuk én meg inkább a visszahúzódás felé hajlok, és egy ideje már nem is tudok bizonyos pontokon túllépni. De mindig mindenhol találni barátokat, többet mint az ember gondolná. Melóhelyen is vagy akárhol. Látod én is mind a két végével tisztában vagyok, csak már nem tudok belemenni semmibe komolyan, pont azért hogy ne sérüljek. De nem jó ez így.

Másrészről meg van pl egy fórum a hova soxor bejárok, pont hogy segíteni(számtech-es dolgokban), és ott is elég sokat kapok vissza, párszor már a pofám leszakadt.. :)

Ne add fel!

:)

2012. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha igazi barátokat keresel akikkel nem csak a neten akarsz beszélni akkor semelyik oldalon inkább kint az életben, rengetek lehetőség van rá.
2012. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én az életbe már barátkoztam és mindig csak az olyanok találnak meg akik kihasználnak, versengenek, irigyek.

Már komolyan inkább neten ismerkedek, ott legalább nem egyből azt látják, hogy: Hmm ez jószívű, használjuk ki ahogy csak lehet....

Egyetemen is, csak sulis haverok vannak, suliba elvagyunk és kb ebben ki is merül a dolog, meg úgy rángatnak ahogy akarnak... De ezt befejeztem már olyanon forgok, hogy köcsög leszek az emberekkel, mert hiába vagyok jószívű nem értékeli senki...

2012. febr. 18. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Hotdog.hu

Na ott aztán van mindenféle szerzet(rossz és természetesen jó értelemben is) :)

Én pl. a páromat ismertem meg ott, de lányokkal is sikerült jó viszonyt kialakítani. Előnye, hogy olyanra formálod a profilod, ami téged tükröz. Én ugyan már nemigazán használom, de szerintem még tudnék segíteni a profilod kialakításában. :)

19L

2012. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah, és több, mint 2000 korodbeli debreceni fiú-lány van fent az oldalon. Szóval tudsz 'szemezgetni'.
2012. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
TeveClub (most a tevéktől függetlenül, már szinte csak ismerkedésre használják...), vagy fan-site.hu :) Ez utóbbin rengeteg barátot szereztem, bár inkább fiatalabbak vannak, de akadnak 20 körüliek is! :D Nagyon jó a társaság :)
2012. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!