Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz barátokat...

Miért ilyen nehéz barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Én már mindent megpróbáltam.Felvettem a kapcsolatot a volt osztálytársaimmal,akiket nagyon szerettem,találkoztunk is,jól éreztük magunkat,de azóta sem hívnak(pár hónapja történt).És még sorolhatnám.Egy csomó mindenkivel jól elbeszélgetek,nem unatkozunk,nevetünk,minden,valahogy mégsem kellek senkinek,nem kötődik hozzám senki semmilyen szinten.Pár éve sokat jártam bulizni,de abból mára "kinőttem".Akkor is csak olyan ismerőseim voltak,akikkel csak bulizni jártunk.Közülük sem tartom már a kapcsolatot senkivel,mert nekik igazából csak az számított,hogy eggyel többen legyenek.Mi lehet a baj?Miért nem vagyok fontos senkinek?22n

2012. febr. 17. 18:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna. Sajnos mára már csak a felületes egyetemi barátságok maradtak számomra. Nem tudom, mi lesz velem, ha az egyetemet is befejezem... így sem hív már senki sehová. Pedig soha senkinek nem szóltam egy rossz szót sem, tudok szórakozni, hülyéskedni, de valahogy mégis mindenki eltűnik mellőlem. Úgyhogy meg tudlak érteni.

20/L

2012. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A barátkozást nem lehet erőltetni, ne próbálkozz. Majd lesz olyan aki veled akar barátkozni, ne aggódj :)
2012. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:

Én szivesen barátkozok

24f

2012. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

A mai világban már nincs igazi barátság, csak az internet,ami midenkit szórakoztat!

Sajnos egyre üresebbek lesznek az emberek, én is vágyom barátságra, de ez van!

2012. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
23%
Hát én ezen már átmentem kedves kérdező,tudom milyen ürességet érez iyenkor az ember.Viszont én megismertem,hogy Isten milyen jó!Jézus Krisztusról beszélek Neked!Felfedeztem,hogy Ő él és vele sokkal izgalmasabb az élet,mint gondoltam!!Ismerd meg Te is Jézust!
2012. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Jézusisten:D


Sztem mozdulj ki, és csinálj valamit, akkor majd nem érzed magad egyedül!


Nekem összes napom úgy elmegy hogy észre sem evszem, sokszor már idegesít is, hogy rövidek a napok, és szinte sosem unatkozom!

2012. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

nem veled van a baj, tényleg manapság sajnos ritka hogy huszonévesen igazi barátság szövődjön, azt hiszem tényleg okolható az internet...annyit tudok mondani hogy keress magadnak egy hobbit amit csoportosan csináltok, pl járj táncra, vagy ha érdekel a főzés akkor főzőtanfolyamra, vagy vmi hasznosra pl nyelvtanfolyam, és akkor itt találhatsz barátokat is ha szerencséd van:)

23n

2012. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kimozdulok,azzal nincs gond,le is kötöm magam.Az emberek meg tényleg üresek,csak magukkal törődnek,de én látok jó kapcsolatokat és én is normális embernek tartom magam,de valahogy mégsem jön össze.Biztos valami taszító van bennem,nem tudom.Az utóbbi időben amúgy is túl sokat voltam egyedül és lehet,hogy abba a hibába estem,hogy rámjön a szófosás,amikor beszélgetek valakivel és ez idegesítő lehet.Azt én is hallottam amúgy,hogy minél idősebb valaki,annál nehezebb barátságot kötni.Akkor meg megtörtént amitől féltem.Én egyszerűen nem tudok egyedül lenni,mert megőrülök,kell valaki.
2012. febr. 17. 19:40
 9/24 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok

Na igen, én is most kezdek abba a korba lépni, mikor már az összes régi barátnőnek fontosabb a pasija, a másik része pedig, főként egyetemi csoporttársaim, most élik a második tinédzserkorukat (pedig mind 22-3 évesek), nekem pedig az már kicsit sok, hogy egész éjszaka ócska piát vedeljek és órákon át hangosan vihogjak, mint ahogy sok lány teszi.

Tanfolyamokon, munkahelyen szintén csak felületes ismeretségeket sikerült kötnöm, de hátha neked összejön. :) Esetleg melyik megyében laksz?

2012. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, tudom nem vígasztal.
2012. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!