Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderültek a múltamról dolgok...

Kiderültek a múltamról dolgok és most szégyenlem magam a párom előtt! Van miért?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettünk, teljesen véletlenül felhozódott az a téma, hogy mióta együtt vagyunk, miben változtunk meg. A párom azt mondta, hogy ő lehiggadt, és ugye visszakérdezve mondtam hogy én pedig már nem hülyítem a pasikat. Konkrétabban is szerette volna tudni ezt, mert eleinte nem értette mi volt a "pasik hülyítése" fogalom alatt. Bevallom, akármennyire is elítéltek miatta, elfogadtam a pénzt amit az akkori párom adott nekem, de sosem kértem tőle. Csak egyszerűen sokat keresett, otthon lakott és "feleslegesen " volt sok pénze, félretenni pedig nem akart. Adott nekem vásárlásra, ruhákra pénzt, több 10 ezret. Csak úgy.

Ezt mondtam el a páromnak, ő pedig teljesen el vol hűlve, hogy hogy voltam képes elfogadni, meg milyen férfi az aki csak úgy ad a barátnőjének pénzt, de hozzátette hogy mióta mi együtt vagyunk, sosem érezte ezt velem kapcsolatban, hogy pénzt akarok tőle, és kijelentette hogy nem is fog soha adni.

Persze nem is vágyom a pénzére, mert az akkori barátomat nem szerelemmel szerettem, de 19 voltam, nem nőtt be a fejem lágya sem. Most 24 vagyok, érettebben gondolkozom, de félek hogy ez negatív hatással lehet a kapcsolatunkra, főleg a hosszú távra, anyagiakra nézve.

Tényleg szégyellnem kellene ezt?


2012. febr. 19. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem kell szégyellned. Elmondtad neki, tehát őszinte voltál, ez épp hogy becsülendő, és nem szégyellni való! Az, hogy fiatalon követtél el hibákat, hát Istenem, ki nem?? A fő az, hogy most felismerted, hogy akkor az nem egészen volt szép és a mostani párodtól nem pénzt szeretnél, hanem szeretetet. És szerintem ezt ő is tudja :)
2012. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Meg van kattanva a pasid. Ha magától adta abban semmi kivetni való nincs. És azt meg nem értem h mi baj van azzal ha egy pasi ad a kedvesének pénzt. Sztem neki kéne szégyelni magát h ilyeneken felháborodik
2012. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem kell szégyelned magad.A multadhoz nincs köze,lehet neki is titka,de ha ilyen felfogású a párod ne mesélj többet neki.Nekem volt olyan párom,aki még a 20 évvel elötti szerelmemre is féltékeny volt,vannak olyanok akik csak a saját mércéjüket tarják helyesnek.Ha nagyon lovagol a témán és ezért el ítél téged,mond neki -Nem történt ilyen,csak kiváncsi voltál a reagálására.-
2012. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igazatok van...
2012. febr. 19. 12:47
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
A múlt azért van , hogy tanuljunk belőle. Ne szégyeld magad , ember vagy.
2012. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy a páros úgy tesz, mintha egy szent ember lenne és ő nem követett volna el hibákat. Az akkori párod adott neked pénzt, hogy költsd amire akarod, mondjuk így, hogy nem szeretted, nyilvánvaló mire gondol a mostani barátod, de attól az neked még egy normális kapcsolat volt (gondolom én) és akkor már nem mindegy?

Mert ennyi erővel mi a különbség aközött, hogy pénzt ad és menj el vásárolni vagy ő visz el és fizeti ki neked.

Bár a helyedben én nem mesélnék többet inkább, csak feleslegesen csinálja a cirkuszt a párod.

2012. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen arról van szó, hogy ezt nem nézte volna ki belőled...

Egyes férfiakat taszítanak az anyagias nők, míg mások a pénzükkel akarnak elérni ezt-azt. Vagy egyszerűen csak természetesnek tartják, hogy pénzelik a nőjüket.


A párod az előbbi kategóriába tartozik, az exed az utóbbiba. Nem kell hogy büszke légy a múltadra, de a párod se ítéld el emiatt. Bizonyíts, ennyi az egész. Ha mégis úgy érzed, hogy a párod túlreagálja ezt az egészet, akkor higgadtan kérdezd meg tőle, hogy most hogy látja a dolgokat: "Szerinted miért vagyok veled, ha nem kérek-nem kapok tőled pénzt? Csak nem azért, mert szeretlek? Na látod."

2012. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

én csak ezt a "kijelentette hogy nem is fog soha adni" dolgot nem értem. nincs közös kassza? én pénzem-te pénzed? szerintem alap, hogy ha az egyik fél többet keres, támogatja a másikat.

18L

(és mielőtt bárki beszólna, nem, nincs jól kereső pasim akinek a pénzén élnék:))

2012. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor én mit mondjak, amit csak el tudok képzelni s amit el mondott. Még is benne van a nő. Talán az aki benne él.

Még is jó. Nem az a hétköznapi nőcske, ha nem nő a javából. Nincs mit szégyelnie. Le nem tudnám írni. Az, hogy mint mondtam neki testvér lelkek vagyunk.

2012. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek van multja. Én például szeretnék meg ismerkedni a barátnőm multjával, rám férne. Kicsit férfiasabb lennék. Nálam nem volt negatív hatással, sőtt, amikor majdnem le rúgta a csillárt, hát igen. Kezdtem érdekesnek és vonzónak találni. Tele rejtéjjel, egy életre szóló.
2012. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!