Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valamit tenni az ellen...

Lehet valamit tenni az ellen hogy ne nezzenek ennyire?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek az utcan akkor sokan utanam neznek. Ez azert van mert amerikai vagyok, nem vagyok feher de annyira fekete sem. Altalaban a nok szoktak figyelni es nehanyan mar probalkoztak is (nem nagykepu akartam lenni) Zavar hogy ennyire neznek mint ha annyira mas lennek.

25/F


2012. febr. 19. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Örülj neki, hogy próbálkoznak nálad a csajok:)
2012. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
"mint ha annyira mas lennek." Egy cseppet azért mégis :)
2012. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jo tenyleg masabb vagyok de mondjuk Pakohoz kepest vilagos vagyok :D
2012. febr. 19. 22:41
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Pákóhoz szerintem véletlenül se hasonlítsd magad:D
2012. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
38%
ha zavar hogy nők néznek akkor pszichológust javasolnék.
2012. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem az zavar
2012. febr. 19. 23:00
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

Na itt jót nevettem!

"Ez azert van mert amerikai vagyok,"

Na ha tényleg amerikai vagy,akkor te is népesíted azt az elméletet,hogy az amcsik nem okosak.Már bocsika de nincs a homlokodra írva hogy amcsi vagy,hacsak nem cipelsz egy nagy táblát azzal a felirattal ,hogy "Én amerikai vagyok"

Azt hogy nem vagy fehér,és azért bámulnak meg,nos ezen is lehet mosolyogni.Ha ezt 20-30 évvel ezelőtt írod(bár akkor nem létezett se net,se gyakori) akkor tényleg elhiszem,mert akkor egy "csoki" vagy "fekete" férfi ritka volt mint a fehér holló..De ma már szinte észre sem vesszük,hogy egy fekete férfi sétál az utcán,mert ma már nem számít érdekesnek.Ha mondjuk csoki létedre egy elefánt hátán sétálnál a belvárosban akkor én is megnéznélek..

De így csak kamu kérdésnek tulajdonítom amiről írtál..

23/L

2012. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
"...szinte észre sem vesszük,hogy egy fekete férfi sétál az utcán,mert ma már nem számít érdekesnek" - Mondod te. Manapság is elég érdekesnek számít, főleg vidéken.
2012. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Legfeljebb Budapesten számítana mindennapi látványnak, vidéken azért még mindig eléggé ritkaságszámba megy. és azt se felejtsük el, hogy az átlag magyar pár évvel ezelőttig tényleg csak a tévében látott fekete embert. Hátránya, hogy valóban kilóg a sorból (ezzel nem lehet mit kezdeni), előnye, hogy nálunk nem is tapad olyan sok negatív sztereotípia hozzájuk, mint nyugatabbra.
2012. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Magyarország nem Amerika! Itt megnézik a feketét, a sárgát, a vakot és sántát, a tolókocsist, a törpét, a hórihorgast, a kövéret, a soványat és még sorolhatnám. Mindenkit, aki elüt az átlagtól. Ez egy ilyen ország. Nehéz leszoktatni erről az embereket. Majd ha "felnövünk" toleránsabbak leszünk és nem bámulunk meg mindenkit. Addig fittyet hányhatsz a bámészkodókra.
2012. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!