Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért foglalkozunk azzal,...

Miért foglalkozunk azzal, hogy megcsalnak minket?

Figyelt kérdés

Mikor még nem voltam férjnél rengeteg férfival flörtöltem. Nössel is. Belemnetünk a szexjátékba is (közösülés nélkül, sima tapik simogatások)

A nős férfiakon látszott hogy fékezi őket a tudat, hogy nősek és mindegyik nős pasi azzal jött, hogy soha nem hagyná ott a feleségét mert szereti. Nekem vallottak szerelmet a feleségükről úgy hogy szexjátékba belementek. És tényleg hűségessek maradtak. Ez neki szórakozás.

Mióta férjnél vagyok eszembe sem jut ilyesmivel megvádolni a páromat, holott neki csak női barátnői vannak. Én a megcsalást csak érzelmi alapon veszem magamra. Ha valaki mást szerelemmel szeret és nem voltak még együtt, azt én már megcsalásnak tartom. De ahoz már elég szar helyzet alakulhat ki egy kapcsolatban. Ti hogy gondoljátok?


2009. jún. 5. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Tehát ha jól értem, ha a férjed megdug egy másik nőt akkor nem teszel semmit mert neked az nem megcsalás csak ha érzelmi alapú?

Hát akkor a férjednek egészségére, neked meg kívánom hogy ÉRZELMI alapon sose csaljon meg! :D minden máshogy meg amikor csak kedve tartja :D

2009. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nem osztom a nézetedet. Nálam az is megcsalás, ha valaki fizikailag csalja meg a másikat, mert az egy nagyon jó kifogás a megcsalásra, hogy nem szereti a másikat. Akkor miért megy félre? Csak van valamilyen oka. Ha annyira szeretné, nem kellene más neki. Nagyon szeretem a páromat, nem olyan jó vele a szex, mégsem csalom meg, mert szeretem és tisztelem és a szexen kívül még ezer más dolog van, ami egy kapcsolatot jóvá tesz. Ha meg valaki mást szeret, az számomra is megcsalás, ott valószínűleg komoly gondok vannak és nem fog működni hosszú távon az a kapcsolat.
2009. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes felfogás... Én azt gondolom, ha szeretek valakit, akkor nincs szükségem másra. Én szeretem a férjem. Ő a második pasi az életemben, és néha megfordul a fejemben, hogy milyen lehetne mással. De sosem tudnám megcsalni, mert szeretem és nem tudnék neki fájdalmat okozni. Ha nem szeretném, nyílván megtenném, mert nem érdekelne mit gondol. Ha engem csalna meg, azt nem bírnám elviselni. Nem tudnám elviselni a tudatot, hogy rajtam kívül más nőhöz hozzáér, megcsókolja és olyan intim dolgot csinál vele, mint a szex. A mi házasságunk hál Istennek (lekopogom gyorsan) nagyon jó, mindent meg tudunk beszélni, tehát azt is ha a szexben valami nem jó a másiknak és figyelünk arra, hogy mindent megadjunk egymásnak, hogy ne kerüljön arra sor, hogy férled@gjon valamelyikünk, mert nem kap meg otthon mindent.
2009. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha így gondolkodsz,akkor én a férjednek szurkolok.Tegye kedvére a szexet, érzelem nélkül szerinted OK. Egy nőben kellenne lenni annyi büszkeségnek,hogy elvárhatná a férjétől,aki "hivatalosan is" veled akarja leélni az életét,hogy ne menjen máshoz apró örömökért.Ha szabadságot kap tőled,akkor mi értelme volt összeházasodni? Az érzelmeknek kettőtök között kellene meglennie, se a párod,sem te ne kacsintgasson kifelé.
2009. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Csalt már meg téged a férjed? Tehát szexelt már más nővel azóta hogy házasok vagytok?
2009. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
95%
Engem csalt már meg a párom fizikailag, 3 hónapos kislányunk mellett, hát nem tudott nem érdekelni a téma. Teljesen tönkretett lelkileg. Szerintem megcsalás ez is az is. De ha már mást szeret, akkor meg le is út, fel is út, minek erőltetni?
2009. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Egy kóbor numeránál egy "illegális" érzelmeken alapuló kapcsolat sokkal fájóbb, szerintem is. De egy férfi (és a nő aki partnere ebben) utolsó senkiházi, ha a terhes feleségét, vagy a kisbabájukkal foglalatoskodó feleségét csalja meg, akár fizikálisan, akár érzelmi alapon. Erre semmi mentség NINCS.
2009. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Sztem te azért gondolkodsz így a férjeddel kapcsolatban, mer magad is flörtöltél előtte nős férfiakkal. Ahhoz, hogy magadról jó véleményed maradjon, kötelező azt gondolnod, hogy a fizikai megcsalás nem számít, különben lekiismeretfurdalást éreznél. Ez sima pszichológia, így küszöbölöd ki a kognitív disszonanciát.
2009. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Az igen, hogy "dicsekszel", amiért nős pasiknak akár oda is adtad volna magad. Büszkeség hol marad? Erkölcs? Minek az...
2009. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
"Miért foglalkozunk azzal, hogy megcsalnak minket?" Te például miért foglalkozol ezzel?
2009. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!