Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előbb-utóbb szét fognak...

Előbb-utóbb szét fognak szakítani minket?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok valami jóképű fiú, a barátnőm viszont egy nagyon csinos lány.

A barátnőm anyja,húga,barátnői folyamatosan mondják a barátnőmnek, hogy ő sokkal jobb pasikat is megkaphatna és, hogy ne érje be velem.


Igazuk is van, sokkal jobb pasikat is megkaphatna mint én, sokszor nem is értem miért jött össze velem.


2012. febr. 20. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szted miért van veled? Mert valami megfogta őt. Bővebben?
2012. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom miért jött össze velem, mert sosem voltam a nők kedvence, középiskolában kifejezetten undorodtak tőlem.
2012. febr. 20. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mond erről? Gondolom, szoktatok beszélgetni.
2012. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy ne foglalkozzunk velük.

De azért szerintem nehéz figyelmen kívül hagyni azt, hogy ennyien vannak a kapcsolatunk ellen,.

2012. febr. 20. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószinű,hacsak nem befolyásolható nagyon.


Figy,nálunk is ez van.Oké,kivülről lehet hogy nem egy adonisz,de a mosolya ellenállhatatlan,a szeme ragyog ahogy rám néz,és még sorolhatnám.


Kit érdekel hogy kinek nem tetszik?

Azért szeretem amilyen összességében.


Egy hibát ne kövess el.Kiséggségi komplexussal ne kergesd a világba,hogy "ugyis elhagysz"

N

2012. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én próbálok önbizalmat összeszedni, de az emberben csak kialakul a kisebbségi komplexus ha folyamatosan azt hallja amit fent is írtam.
2012. febr. 20. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Hát elég szemetek a szülei hogy ilyeneket mondanak.Pfff

Nem mondok inkább erre semmit mert ki lennél moderálva..


Viszont ha ő azt mondja hogy ne foglalkozzatok velük akkor hidd el neki,biztos úgy is van és neki te úgy vagy jó ahogy vagy.Nem kell másokkal foglalkozni.

2012. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
ki lennél moderálva-ki lennék moderálva
2012. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aljas szöveg a "te jobbat érdemelsz"

Lónak nézik talán? hogy értékén akarják eladni?

Ha nem függetlenítitek magatokat (vagyis tojtok rá) tönkretesznek titeket. Ne hagyjátok!

És mi az, hogy "megkaphatna" ?

ÁÁ. ne!

2012. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem túl jó, hogy a párod nem olvassa ezt a fórumot. A "ne foglalkozz velük" jól hangzik, de nem igazán megnyugtató. A "ne foglalkozzunk velük" már jobb, az "én nem foglalkozom velük" mégjobb, de nem elég. Az ilyen kapcsolatokban, ahol a külső szemlélők az egyik felet érezhetően többre értékelik a másiknál, fontos az alulrapozícionált fél megerősítése. Ez mindkettőtök feladata. MEg kell küzdeni azért, hogy a környezet ne akarja leszakítani rólad a leányzót. A ti helyzetetekben például fontos lenne, hogy a párod határozottan kiálljon melletted, amikor tesztelik a kapcsolatotok erejét. Nem elég, hogy nem foglalkozik vele. Meg is kéne téged erősítenie. Ezt azonban ne mondd meg neki, ellentétes hatást érsz el vele. Senki sem szereti, ha irányítják. Ezt csak harmadik személy vagy egy könyv tudja neki megmondani. Viszont azt bármikor megkérdezheted tőle, amikor kettesben vagytok és van időtök egymásra, hogy miért szeret. Csak arra vigyázz, hogy ne legyen olyan felhangja, hogy "miért vagy együtt egy ilyen senkiházival" :) Legjobb, ha megtudod a szeretetnyelvét, és azt adod meg neki, amire igazán szüksége van. Garantáltan tud olyat mondani, amivel építi és nem rombolja az egódat. (Google-n keress rá: five love languages, de magyarul is biztos találsz egy csomó linket).
2012. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!