Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom az utóbbi időben...

A barátom az utóbbi időben egyáltalán nem tisztel, sokszor vitázunk és ilyenkor nyomdafestéket nem tűrve beszél velem, de amikor szakítani akarok vele terel. Miért csinálja ezt, mikor nyílvánvaló, hogy csak nyűglődés már az egész?

Figyelt kérdés

A minap is azzal "fenyegetett" hogyha még egyszer piszkálom itthagy és ne lepődjek meg rajta..ha vitázunk is sokszor mondja, hogy elege van belőlem, hagyjam békén nem akar már beszélni velem.. Az utóbbi időben sose mondja, hogy szeret és ha én mondom neki arra se válaszol.. Tegnap kiborultam és megmondtam neki, hogy nagyon szeretem, de ugy néz ki, ő már engem nem, ezért hagyjuk az egészet, de ilyenkor mindig terel, normális egy ideig..miért nem akarja hogy lezárjuk és mindenki menjen a maga dolgára?

(én 20/L ő pedig 29/F)


2012. jan. 26. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elszomorítani, de valószínűleg csak kihasznál. Idősebb, mint te, esetleg fél attól, hogy nem találna maga mellé mást?! Nem tudom. Egy biztos: már nem igazán tisztel, és nem igazán szeret, úgyhogy véleményem szerint jobb lenne, ha pontot tennél erre a kapcsolatra.
2012. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak kihasznàl, te tegyél pontot a végére, bármennyire is szereted. Ugysem lesz jó vége és csak te szenvedsz ebben a kapcsolatban.
2012. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meddig akarsz még így nyűglődni mellette? A szakítás tipikusan az a dolog, amihez nem kell 2 ember.
2012. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja ezt veled, mert hagyod. Jól érzed odabent, nincs már érdemi érzelem a kapcsolatotokban, csak még magadnak sem mered bevallani, és inkább kicsit hisztizel neki, hogy kikényszerítsd tőle, amit hallani akarsz. Nem hiszem, hogy te egy ilyen játszmában jól érzed magad. Mi tart vissza attól, hogy végre egyet előre lépj és ne csak hátra tipegj?
2012. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem akarlak elszomorítani,de nem szeret téged!

Velem is volt már ilyen,évekig tűrtem,most meg visszasírom az akkor elpazarolt időt! Hagyd el,mert ez csak rosszabb lesz!

2012. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!