Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezen tudok megharagudni,...

Nehezen tudok megharagudni, vagy ha megharagszom, akkor az nem tart soká, gyorsan megbocsájtok. Ez jó, vagy így csak ki fognak mindig használni az emberek (főleg a pasik)?

Figyelt kérdés
Mit tanácsoltok, hogyan legyek okosabb?
2012. jan. 12. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

KI FOGNAK.

Hidd el, én is ilyen vagyok, és mindenki, aki csak tehette átgázolt rajtam. MINDENKI.

Amikor elegem lett, felvagdaltam az ereimet és nem álltam távol tőle, hogy leszúrjam magam. /akkor sem rájuk haragudtam, csak magamra/

Ezt is meg kell tanulni. Megmondani a köcsögöknek, hogy köcsögök.

2012. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Én is ilyen vagyok..de az a vicc,h mitnha ktélből lennének az idegeim..nem is érdekel tehát így végülis kárt nem okoz:)
2012. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

a birkatürelem és a naivitás két külön dolgog...attol nem használnak ki mert mondjuk a "k. anyádra" nem szurod le öket.higgadtan is lehetsz okos. ha valaki átver még nem muszáj dühösnek lenned,de mondjuk ne barátkozz vele többet pl.

én irigylem az ilyen embereket én hirtelen haragu vagyok de az nem tesz jot nekem....

2012. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja amugy ha mindent megbocsátasz akkor elöfordul hogy kihasználnak de nem kell dühösnek lenned ha nem akarsz. egyszer mindnekinek meg lehet bocsátani. helyzettöl függöen akát kétszer is. komolyabb dolgokra gondolok. de ha képes vagy mondjuk 10-edszerre is kölcsönadni egy olyan embernek aki soha nem adta még vissza akkor igen drágám kihasználnak. reméled érted a küülönbséget:) csak meg tudod itélni hogy mikor kell megálljt parancsolni.
2012. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző írta, attól még, hogy nem haragszol valakire, nem kell mindent bevenni amit mond. A naivitás és a harag két külön dolog.

Ha a férjed megcsal, nem kell rá haragudnod, de tudnod kell hogy adott esetben nem kell elhinni, hogy többet nem teszi meg :)

2012. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én sem vagyok sem haragvós, sem haragtartó, de aki eljátssza a bizalmam, annak nem szavazok meg újat. Átverhetnek, megalázhatnak, EGYSZER, ha nem tanulsz belőle, megeshet még többször is (mindaddig, amíg bele nem vered a kis fejedbe a leckét). Az, h megbocsátasz, nem egyenlő azzal, h megengeded neki újra.

Ugyanakkor tök jó h akivel összekülönbözök, megbeszéljük és én tovább tudok lépni. Ilyen anyum és tesóm is, mi nem haragszunk napokig egymásra, nem őrlődünk,és nem vágjuk egymás fejéhez a 10évvel ezelőtti sérelmeket, szerintem klassz tulajdonság.

2012. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!